Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Kicsit korai a kérdés, mivel nálunk még odébb van a hősök világa, de talán már tudtok rá válaszolni:
Minden szervernek lesz külön hősök világa hasonló paraméterekkel, vagy a hősök világa szerver(ek) teljesen független(ek) a normál szerverektől?
 

DeletedUser5524

Vendég
szellem támadása esetén számol harci pontokat?
és egy szerver mikor szűnik meg automatikusan?
csoda sziget esetében ha ott szellem lesz, mi történik?

Kösz

Lee
 

DeletedUser

Vendég
Egy szerver azt hiszem 4 héttel azután szűnik meg, hogy 1000 alá esett az aktív tagok száma, és egy szövetségnél volt legalább 4 csoda.
Csoda szigeten ha szellem város lesz valamelyik, akkor ugyanaz történik, mintha valaki kilépne a csapatból: 10-es szintről visszazuhan 9-esre, egyéb esetben csak a beküldött nyersanyagok vesznek el az adott szinten.
Harci pont jár szellemvárosban legyőzött seregért. (viszont gépi falvak támadásánál nem jár)
 

DeletedUser

Vendég
A Piacon be lehet álítani hogy milyen gyors legyen a kalmár? Aki elindítsa a kereskedést az be tudja álítani? Pl.: van 2 város. Ha rendesen küldenének nyersanyagot egymásnak kkor az lenne PL. 1 óra, és a piacon rövidebben is meg lehet oldani cserével? Pl.: hogy fél óra a szálítási idő.
 

DeletedUser

Vendég
Hogy milyen gyors legyen a kereskedő azt nem lehet beállítani,csak a Kapitány prémium funkció befolyásolja,ami 2x-esen felgyorsítja a kalmárjaidat!
 

DeletedUser

Vendég
Értem. És akkor ha az egyik játékos akinek van kapitányja az felrakja az ajánlatot és a másik játékos akinek nincs kapitánja elfogadja akkor neki is duplagyors lesz a kalmár vagy csak annak aki felrakta az ajánlatot?
 

DeletedUser

Vendég
Erről biztosat nem tudok mondani,de szerintem ilyenkor mindkettőjüknek ugyan olyan gyors lesz,és a prémiumos gyorsaságát veszi fel!
 

DeletedUser

Vendég
Értem. Köszönöm a gyors választ. Csak azért kérdeztem, mert a piacon ki volt írva Pl.: 30 perc szálítási idő, elfogadtam és megnéztem azt a városát, hogy honnan jön a nyersi. Furának tartottam, hogy olyan messze van és ilyen rövid idő alatt ér ide. Ezért megnéztem, hogy mennyi a a nyersi szálítása oda és 2x akkora időt mutatott mind amennyi alatt a piacon keresztül áttjött.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a szabadságmód alatt csak a bányák nem termelnek és minden megy tovább? Az építkezés és a kultúrális rendezvény is megy tovább rendesen és nem szünetel?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!Nekem az lenne a kérdésem,hogy ha el akarok foglalni egy kb.2000 pontos várost,és én csak 858 pontos vagyok,akkor mennyi esélyem van elfoglalni ezt a bizonyos várost?

Üdv:-boti95-
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a szabadságmód alatt csak a bányák nem termelnek és minden megy tovább? Az építkezés és a kultúrális rendezvény is megy tovább rendesen és nem szünetel?

Szerintem befejezik, vagy nem engedi elindítani, de biztosra nem tudom.

Sziasztok!Nekem az lenne a kérdésem,hogy ha el akarok foglalni egy kb.2000 pontos várost,és én csak 858 pontos vagyok,akkor mennyi esélyem van elfoglalni ezt a bizonyos várost?

Üdv:-boti95-

Nem sok, mivel az akadémiát legalább 28-ra fel kell fejlesztened a gyarmatosító hajó és a hódítás kifejlesztéséhez, a kikötőt 20-asra a gyarmatosító hajó építéshez, a raktárt min. 20-asra, mert a hódítás kifejlesztéséhez 16 000 ezüst kell, és nem ártana egy rendes tanya meg nyersanyag-termelés is, ami bírja ezt a nagy hely- és nyersanyagigényt szolgálni.
 

DeletedUser

Vendég
Hogyan lehet több a szabad népességem? Már mindent maxig kifejlesztettem.
 

DeletedUser

Vendég
Az akadémián az eke, és a termálfürdő építésével növelheted a létszámot. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha már megvan az eke, termálfürdő, még annyit tudsz tenni, hogy a halálba küldöd a felesleges egységeidet a városból (ha másmilyen egységet akarsz helyette képezni)
Illetve visszabonthatod a szenátust, ha pedig egy városban egyáltalán nem akarsz szárazföldi sereget képezni (biremás, jelzős város), akkor akár a kaszárnyát is vissza tudod bontani.
 

DeletedUser102

Vendég
Kérdezném a következőt csak nekem van igy vagy másnak is az Achilles szerveren most támadni nem tudok csak védelmet kérni A Műn a Bétán igen:):) Ez hogy van:)
 

DeletedUser

Vendég
Tipp: Szigeten kívülre akarsz menni és nincs elég szállító?
 
Fent