Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Az egyik játékos bejelölt itt a fórumon barátnak.
Csak azt nem tudom, hogy hogyan kell elfogadni ,hogy a barátom legyen:(
Valaki tudja, hogy hogyan kell visszaigazolni?
A választ előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Expressz/Your Profile/Edit Friends List

Ott vannak a barátok, szóval szerintem ott el is lehet fogadni.
 

DeletedUser

Vendég
Ha jól értem, akkor az oldal azt írja, hogy ha az Add Contact-ra kattintva vett fel, akkor téged bejelölt nála, de Te erről értesítést nem kapsz. Ha az Add Friend-re kattintott, akkor kell neked is értesítést kapnod róla. Próbáld meg azt, hogy Te is bejelölöd őt.
 

DeletedUser

Vendég
Kereskedelem

Sziasztok, nem tudom törölni a piacon az ajánlataimat, nem találom a törlés gombot. :)
 

DeletedUser

Vendég
Mert a Törlés gombot ebben az esetben "Mégsem"-nek hívják.
 

DeletedUser

Vendég
kereskedés

Hello!
Mit tegyek, ha idegen várossal akarok kereskedni. Ti: ha a városra megyek, és a kereskedés gombot választom, akkor csak én küldök nyersanyagot. Ellentételezés nincsen, csak ha a piacon próbálkozom. Viszont akkor mi értelme ennek a kereskedés gombnak, amit akkor látok, ha az ideegen városra kattintok.
Köszi:
ngami
 

DeletedUser1598

Vendég
Az csak a nyersanyag küldés, semmi egyéb. Ha egy társadnak akarsz nyersanyagot küldeni segítség gyanánt, vagy akárkinek akármilyen esetben, arra való.
 

DeletedUser

Vendég
visszahozás

vissza kéne hozni a régebbi világokat választhatónak...
aki a régebbire vissza szeretne menni annak választható legyen a(z) Alpha,Béta,Gamma stb...
 

DeletedUser

Vendég
Nem lenne sok értelme.

Akiknek van esélye arra, hogy felépítsék a csodákat, azok nem valószínű, hogy fölvennének újakat.
 

DeletedUser

Vendég
Tekintettel arra, hogy a világcsodák korszakának elindítása a szerver lezárásának az első lépése, ezért a regisztráció is megszűnik a világra. Ha lehetne regisztrálni, akkor nem sok ideje lenne a játékosnak játszani.
 

DeletedUser

Vendég
Van egy kérdésem:
Mi van akkor ha az egyik világon átkerül egy játékos a hősök világába és ha a hősök világának vége akkor újra kell kezdenie a játékosnak a játékot?
A választ előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
A normál szerver és a hősök világa párhuzamosan fog egymás mellett futni.
 

DeletedUser

Vendég
Szóval nem kell újrakezdeni hanem akár meddig lehet játszani?
 

DeletedUser1598

Vendég
igen, vagyis addig lehet játszani, amíg nem zárul le a világ....
 

DeletedUser1598

Vendég
Mihelyst egy szövetség uralja mind a hét csodát, valamint, ha az aktív játékosok száma 1000 alá csökken, akkor rá négy hétre a szerver lezárul.
 

DeletedUser

Vendég
Az nem lenne jó mert ha gyorsan felépítik a hét csodát akkor máris lezárul... Ez nem olyan jó, aki megkapja azt a kitüntetést az bekerül a Hősök világába?
 

DeletedUser

Vendég
Aki a 3 kitüntetés közül egyet is megkap, mehet a hősök világába.

A 4., illetve mind a 7 csodát felépítő szövi tagjai, és egy bizonyos játékteljesítményért járó kitüntetést megszerző játékosok.
 
Fent