Képernyőfrissítés rendbetétele

DeletedUser

Vendég
Összefoglaló • Képernyőfrissítés rendbetétele.
Jelenlegi állapot • Dühítő, pocsék.
Leírás • Annyira pocsék a térkép frissítése, hogy csak na. Nem értem, miért kell minden egyes kattintás után tíz hektárnyi bitmapet újragenerálni. Ráadásul bizonyos elemek, amik a képernyő négyszögén kívül vannak, időnként mégis lemaradnak. Kéne találni valami optimumot, mert mégiscsak nonszensz, hogy egy átlagos gépen két kattintás között várni kell egy minutát, nehogy ráragadjon az egérkurzorra a monitor. De mondjuk az a non plus ultra, amikor a képernyő széle felé a felbukkanó buborékmenü elkezdi tologatni a térképet...
Visszaélések megelőzése • Ezzel úgy lehetne visszaélni, hogy a játékos jó kedvében többet ül a gép előtt, és így mindenkit legyalul a térképről...
Vázlatrajzok • Úgy kéne kinéznie, mintha nem történne semmi. A farmolás közbeni villogás, na, hát azt el lehet képzelni, milyen lenne anélkül...
Érvelés • Azért, hogy ne a zártosztályon kössenek ki a játékosok.
Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem = Hát persze, sőt, ez a kritérium maga.
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem = Meglepne, ha még senkit nem zavart volna, de ennek már utána se néztem. Én hirtelen feleindulásból szoktam ilyenekről írni.
 

DeletedUser

Vendég
ÉN is. Rohadt szar most. Nagyon lassú. Van, hogy átmegyek másik lapra, és mikor visszajövök grepolisra, perceket kell várnom hogy menjen a térkép és akkor is sokszor túl nagyot ugrik, ha húzom.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem ritkán jelentkezik ez a probléma.
Ahogy én csinálom:
Google Chrome
Gyakran törlöm a gyorsítótárat a beállításoknál
1.83 magos gépem van
laptop
 
Fent