Kérdések

DeletedUser

Vendég
Sziasztok. Beleolvastam pár fórumba de nem igen találtam.válaszokat a kérdéseimre. Az első az, hogy minden hajó típus szállít harcosokat is? A másik ez a népesség mizéria. Pár évvel ezelőtti fórumokban írták hogy 1200 embör kell az épületek felépítéséhez kb. Melyek ezek az épületek amik beleférnek max szintig? Gondolom a három nyersanyag termelő, akadémia, kikötő, szenátus, városfal, kaszárnya mindenképp...
 

terorcica

New Member
sziasztok olyat kérdeznék ha be ül a gyarmi megy a foglalás nyomok egy ujra kezdést mi történik?

és miaz hogy szellemet nyom az illetö?
 

Högljudd

Game Master
a Grepolis csapata
Senior Game Master
Kedves Játékos!

Köszönjük, hogy hozzánk fordultál a kérdéseddel.
Szellemvárosá akkor változik egy város, ha azt a tulajdonosa elhagyja. Ezt 2 módon tudja megtenni egy játékos, ha újrakezdi a szervert vagy pedig ha véglelg törli a fiókját.
Ha újrakezded a szervert egy foglalás alatt, semmi nem törtenik tuljadonképpen a foglalással, csak már a foglaló nem a te városod foglalja, hanem egy szellem várost.

Remélem válaszommal segítettem, máskor is fordulj hozzánk bizalommal.
 

zola08

Member
Kedves Játékos!

Köszönjük, hogy hozzánk fordultál a kérdéseddel.
Szellemvárosá akkor változik egy város, ha azt a tulajdonosa elhagyja. Ezt 2 módon tudja megtenni egy játékos, ha újrakezdi a szervert vagy pedig ha véglelg törli a fiókját.
Ha újrakezded a szervert egy foglalás alatt, semmi nem törtenik tuljadonképpen a foglalással, csak már a foglaló nem a te városod foglalja, hanem egy szellem várost.

Remélem válaszommal segítettem, máskor is fordulj hozzánk bizalommal.
Szerintem a foglalás esetén arra gondolt hogyha ő foglal egy várost és szellemet nyom mi lesz a foglalással..
 

Högljudd

Game Master
a Grepolis csapata
Senior Game Master
Abban az esetben természetesen a foglalás befejeződik, és a tulajdonosa visszakapja az irányítást a városa felett.
 

terorcica

New Member
sziasztok köszönöm mind 2 választ

most olyan hogy fentartást a szövetségben nem tudok rá nyomni a pipára de még törölni sem
 

kokszos1983

New Member
Sziasztok kis segítséget szeretnék kérni több év kihagyás után ma kezdtem újra a játékot és jelenleg a Nagitosz világra mentem .melyikre érdemes menni?
 

dvdszb

Moderator
a Grepolis csapata
Wiki Szerkesztő
Sziasztok kis segítséget szeretnék kérni több év kihagyás után ma kezdtem újra a játékot és jelenleg a Nagitosz világra mentem .melyikre érdemes menni?
Kedves kokszos1983!

Fontos, hogy eldöntsd, milyen paraméterekkel szeretnél játszani a világban. Ehhez IDE kattintva az összes működő világ paramétereit megtekintheted. Mindezek után a világ nevével ellátott gombra kattintva elkezdheted a játékot.

Üdv,
dvdszb
 

w4doc

New Member
Sziasztok! A TEGEA világban nem tudok meghívót kérni. Napok óta azt hajtogatja, hogy nem tud meghívót létrehozni, próbáljam később... Én rontok el valamit? Hiányzik valami? Vagy? Köszi
 
Fent