Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser102

Vendég
Sajnos nem meg néztem biztonság kedvért van bőven szállitó hajom szellem várost is tudok támadni :)Meg a Műm működik Bétán is:):)
 

DeletedUser102

Vendég
Ja mostanába sokat panaszkodnak akadozik a játék:)PL Délbe a Firefox alig a Opera be se hozta:):)
 

DeletedUser7993

Vendég
törlés

Azt szeretném kérdezni h hogyan lehet magadat törölni a játékból mert sehogyan se sikerül se az újra indítással sem a fiók törlésével mert az t írja h e-mail elküldve de nem kaptam meg
 

DeletedUser

Vendég
Néhány mailszolgáltató (pl. freemail) késve kapja meg az emaileket. Nézd meg újra, vagy írj az ügyfélszolgálaton.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a 30. napi bónuszban lehet 50 arany is? Mert én azt kaptam.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, van is.
Azonban -ez gondolom nem titok, még ha nem is hiresztelte eddig a szupport - hibás a játék ezen része,
így nem kapod meg az aranyat .
Ez van, hamarosan javítják vélhetően.
 

DeletedUser310

Vendég
Sziasztok
Lehet hogy rossz helyen érdeklődök de társamnak 6 városból küldtem segítséget,akit betámadtak és 6 jelentést is kaptam hogy x támadja y ból érkezett segítséged.Eddig minden rendben de mikor megnyitottam mind a 6 jelentést azt írja középen hogy:
223 harci pontot kaptál. Hamarosan jóváírjuk a ranglistán.
Nos összesen kaptam 223 pontot 1szer és semmi többet ,ez hiba vagy sem?

Várom válaszotok,üdvözlettel:kiscsacsi
 

Gitta72

Member
A jelentéseket mindig városok szerint kapod ellenben a harci pontot a játékos kapja nem pedig a város. Ezért azt összesítve látod a jelentésben és egyszer kapod csak meg.
 

DeletedUser

Vendég
Sziaszok! Azt szeretném kérdezni, hogy mikor lesz új hősök világa?
És remélem az már örökké fog tartani mint a régi jó szerverek :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem nem valószínű, hogy mostanában.

Achillest tudtommal még nem akarják lezárni, és nem közöltek itt még olyat, hogy kitaláltak volna valami végjátékot rá.
 

DeletedUser

Vendég
Az egyes új világok nyitásáról a support vezetője a szokásos módon értesíti minden esetben a játékosokat. Nem lesz ez másként akkor sem, ha az InnoGames új Hősök Világát fog indítani.
 

DeletedUser

Vendég
Az egyes új világok nyitásáról a support vezetője a szokásos módon értesíti minden esetben a játékosokat. Nem lesz ez másként akkor sem, ha az InnoGames új Hősök Világát fog indítani.
Rendben.




Szerintem nem valószínű, hogy mostanában.

Achillest tudtommal még nem akarják lezárni, és nem közöltek itt még olyat, hogy kitaláltak volna valami végjátékot rá.
Hát remélem ez így is marad, hogy nem lesz végjáték rá :D
Mert így ahogy most mennek a világok, olyan gyorsan vége van, hogy mire lenne annyi városom, hogy elég nagy legyek, addigra már meg vannak építve a világcsodák :( És azért várok új hősök vlágát, hogy kezdhessek a többiekkel és, hogy akár meddig építhessem városaimat mint régen :)
 

DeletedUser5063

Vendég
Szép napot!
Szeretném megtudni,hogy miképp szabályos egy város átadása a társunknak?
 

DeletedUser

Vendég
Két módot választhatsz a szabályos városátadásra:

1. Cserébe felajánl neked egy másik várost, vagy megfelelő mennyiségű nyersanyagot (várospontszám x 10 egységnyit)
2. Úgy adod át neki, hogy a benne lévő seregeket - akár szövetségi segítséggel - le kell győznie. A foglalás folyamata során nem védheted jobban a városodat más elől sem, mint előle tennéd. Ha és amennyiben napok óta üres a város, és bárki azonos feltételekkel elfoglalhatná, úgy természetesen még ennek sem kell megtörténnie.
A várost azonban úgy nem ürítheted ki, hogy a foglaló játékosnak átküldöd a seregeidet védőként, hiszen ez esetben az azonos feltétel már nem áll fenn.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5063

Vendég
Köszönöm a választ.
Már csak az érdekelne,hogy mi történik,amennyiben a kompenzáció nem törénik meg?
 

DeletedUser

Vendég
A multira vonatkozó szabályok szerint járunk el a két fiók vonatkozásában.
 

DeletedUser310

Vendég
Kedves Support!

Mint azt az elmúlt időben ti is láthattátok a csapatunk több tagja is ilyen olyan módon kitiltást nyert mások ügyeskedéseiből egy kéréssel fordulnánk felétek.
Azok akik más IP címről beléptek és kitiltást okoztak tagjainknak illetve a többi játékosnak,ha megoldható tiltsátok ki a teljes játékból ezen és a többi szerveren egyaránt.
A kérésünk max fél óra alatt megoldható amit még egy kezdő admin is nevetve megtehet.
Segítségeteket köszönjük több 100 játékos társunk nevében!

Mi csak a tiszta játékot követeljük vissza!

Válaszod előre is köszönöm több játékos nevébe is!
 

DeletedUser

Vendég
A Fórumon felvetett ilyen jellegű kérdéseket sajnos itt nem válaszolhatjuk meg. Kérlek, keress meg minket a kérelemrendszeren keresztül a konkrét problémával, példával.

Szögezzük le, hogy a support ok nélkül nem tilt. A tiltások mögött mindig valós szabályszegések állnak, és ahogy mások ügyeskedéséből eredő szabályszegések nincsenek, úgy mások ügyeskedéséből eredő tiltások sincsenek.

Az egyes játékfiókok védelmét borzalmasan nehéz tényleges áttörni, ha a játékos is együttműködő magatartást tanúsít, azaz jelszavát úgy választja meg, hogy az ne legyen könnyen kitalálható, illetve nem adja azt ki senkinek! Javaslom ezzel kapcsolatban a Súgó Biztonság címét átolvasni és a benne foglaltakat megfogadni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent