Jutalomtár

DeletedUser8943

Vendég
Sziasztok!

Lenne egy felvetésem, amit reményeim szerint sokan támogatnak majd. Arról lenne szó, hogy a jutalomtárban levő dolgokat a játékosok cserélgethessék egymás között, 1:1 arányban.

Véleményem szerint sokat lendítene a játékon.
 

DeletedUser10126

Vendég
Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon jó ötlet,sokszor jól jönne.Támogatom.
 

DeletedUser

Vendég
Sokat lendítene bizony!
Csak nem a jó irányba.

Adott egy játékos.
Látja, hogy jön az event.
(Pl a mostani Halloween)
Csinál vagy 10 másodprofilt, begyűjti a király jutalmakat, majd elcseréli az eredeti profiljával.

Igen nagy visszaélésre ad okot, tehát nem támogatom.
 

DeletedUser

Vendég
Nem támogatom!Túl nagy lenne a visszaélés!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10420

Vendég
Én sem támogatom. Az biztos, jó, ha éppen szükséged van valamire, akkor a szövetségi tagok elcserélik veled, de gondold el milyen, amikor egy 100-500 tagú ellenérdekelt szövetség teszi meg ugyanezt. Például , ha egy top 5-ös, arannyal megtámogatott szövetéség alakítja ki így a közös jutalomtárát, akkor még nagyobb előnyre tesz szert egy átlagos szövetséggel szemben, mintha minden tagja csak a saját jutalomtárjában található extrákat használhatná fel. Gondolj csak mondjuk egy olyan jutalomra, hogy zeusz harci szekér mellé isteni kiválasztottak jönnek. Nekem egy ilyen volt deteleraktam isteni kiválasztottal a városom. Ha kaptam volna a társaktól 300 áldáspontot adó bónuszokat, akkor milyen sereg jöhetett volna létre pillanatok alatt. Szerintem ez pont úgy jó, ahogy van. Az áldáspontok esetében is remek, hogy van 500 pontos plafon.
 
Fent