Jutalom arany

DeletedUser4306

Vendég
Meghivtam Csendesen nevü játékost. Már 1197 pontja van és mégsem kaptam meg a 200 aranyat, akkor ez hogy is van? Mert ha jól értelmeztem ha eléri az 1000 pontot akkor én kapok 200 aranyat, vagy tévedtem, akkor bocs. Hali
 

DeletedUser4306

Vendég
Nem értelek, meghivtam az e-mail cimén és már 1200-on felül vannak a pontjai és mégsem kapom meg a 200 aranyat, vagy hogyan kapom meg?
 

DeletedUser

Vendég
?

Ez a prémium => szerzés ez ingyenes ? és ha igen hbogy kell csinálni?:confused:
 

DeletedUser4306

Vendég
ÉN a prémiumon a szerzésnél meghivtam a jelenlegi csendesen játékost, már elérte bőven az 1000-es határt és mégsem kaptam ezidáig a beigért 200 aranyat. Nem értem
 

DeletedUser

Vendég
Drága szívem... Ha olvasnál, nem kérdeznél zöldségeket.

Prémium menü - szerzés fül - Gyűjts 200 aranyat szöveg.

Ha nem a játék által adott linkkel hívtad meg, akkor kisnyúl, akkor nem fogod tudni begyűjteni utána. Ha a játék által adott linkkel hívtad meg, akkor a fenti úton tudod begyűjteni.
 

DeletedUser4306

Vendég
Oké, megértettem, de azért mert az ember idősebb és most kezdtem el ezt a tipusu játékot játszani, nem kell annyira gyerekesen irni nekem, már bocs. 56 évesen nem könnyü megérteni, olyan dolgokat ami a tizenéveseknek alap. Kivánok neked további szép napot, hali
 

DeletedUser

Vendég
ezt én is megkaptam, azt mondják, hogy játék, de nem tom.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok
Kaptam egy ilyen jelentést:
180 arany jóváírásban részesültél.

Oké...oké...és köszönöm ...de nem jegyzi sehol a rendszer"em" :(:confused:
Ha valaki tudna segíteni kérem írjon Nika77 nick-emre...
Köszönöm..
És békés boldog ünnepeket kívánok mindenkinek
 

DeletedUser

Vendég
Az Ügyfélszolgálaton keresztül jelezd a problémát,ezzel mi nem tudunk kezdeni semmit.
 

DeletedUser

Vendég
Kezdjük ott hogy nincs is olyan fül nekem. :S Én kanzel nevű játékost hívtam meg ő már 1500+ pontos mégsem kaptam meg. -.-
Drága szívem... Ha olvasnál, nem kérdeznél zöldségeket.

Prémium menü - szerzés fül - Gyűjts 200 aranyat szöveg.

Ha nem a játék által adott linkkel hívtad meg, akkor kisnyúl, akkor nem fogod tudni begyűjteni utána. Ha a játék által adott linkkel hívtad meg, akkor a fenti úton tudod begyűjteni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8461

Vendég
Barátok meghívása az alsó menüsoron, és azon belül toborzott játékosok fül. Ott tudod begyűjteni a jutalmat.

962183572N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Barátok meghívása az alsó menüsoron, és azon belül toborzott játékosok fül. Ott tudod begyűjteni a jutalmat.

962183572N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png

sziasztok nekem az a problémám hogy a napi ajándék napi jutalmam lecsőkkent mintha ujra keztdtem vollna a játékot 14000-nál jártam két napja 200-at kapok.jó lenne ha vissza állitanák.kőszőnőm.
 

DeletedUser8281

Vendég
30 nap után újrakezdődik a jutalom osztása, ismét az alapról. Újabb 30 nap és ismét a maximumot fogod kapni, ha addig minden nap bejelentkezel, amennyiben ez a folyamat megszakad, akkor ismét elölről kezdődik.
 

DeletedUser

Vendég
30. nap után nem csak aranyat kapsz.. kaphatsz 5000 nersanyagot mindenből vagy 500 áldást, vagy 50 aranyat!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent