Jelentesek.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Szerintem a jelentes szureseknel tobb opcio kellene. PL.: Ha erositek egy "barbar" varost de nincs veszteseg akkor nekem nem kell jelentes rola. Csak a helyet foglalja es szeritem a szervert is kimelnenk ha nem kellene tul sok "szemetet" tarolnia a memoriajaban es kicsit atlathatobb lenne az egeszz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
hello

A jelentéseket továbbküldése már játékosoknak, úgy mint a leveleket.


A kingen nagyon jól jött a szövetségen belül. Itt nemtom miért nem csinálták meg.

Nagyon megnehezíti a dolgunkat a szövin belül, hogy nem lehet tovább küldeni a jelentéseket.

Pl.: Saját szövi társ megtámadja a másikat. És a megtámadott nem ért annyira a géphez hogy kilopja a képet és felrakja egy képfeltöltőre. Elég macerás leellenőrizni a dolgot.
 

DeletedUser

Vendég
Azt elismerem, hogy kényelmesebb lenne egy kattintással és egy név megadásával átküldeni a jelentést, de ugye azt nem gondoltad komolyan, hogy ...a megtámadott nem ért annyira a géphez... Basszus, ha nem ismeri a print scrn nevű varázslatot, nem tudja átalakítani, és feltenni a netre, vagy átdobni skype/MSN beszélgetésben a társainak, akkor szerintem nem kellene erőltetni egy online játékot...
Szerintem a beépített jelentésküldő funkcióra pont azok miatt van szükség, akik értenek ehhez. Ha rászánnék néhány percet, akkor tudnék ide tenni olyan jelentést, hogy megtámadtál engem. Sőt összeollózok én olyat is, hogy lefarmoltam saját magamat.
 

DeletedUser

Vendég
goya2: Amire te gondolsz, az elérhető, prémium nélkül is.
Nagyon hasznos lenne viszont, ha kibővítenék a szűrők számát, ez a 2 édeskevés.

Szabolts: Jó lenne már abbahagyni ezt a "ne játsszon vele, ha xxx" !
NEM kell értenie a kép-vágáshoz, konvertáláshoz, pláne feltöltéshez, hogy akár téged, engem, bárkit lejátsszon a pályáról.
Lassan minden ötödik válasz az, hogy ha nem tetszik, nem ért hozzá, stb. akkor "Mondjon le! "
Ráadásul, ahogy írtad is, saját maga által feltöltött képnek a hitelessége nulla !

Szerk.
Ez nem személyes, ne vedd magadra. Az igazi probléma a hozzá állás: könnyebb kritizálni, mint segíteni, vagy csendben maradni.
Elismerem, engem is kiakaszt néha a hozzá nemértés.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Valóban, nem kell értenie hozzá... de ehhez tényleg hozzáértés kell? Ne már...
És igen, az ilyen játékos által feltöltött képek hitelessége nulla. a scriptek segítségével készített jelentések egy fokkal jobbak, azokat egy számítástechnikai analfabéta (mint én) el tudja készíteni, be tudja tenni a szövetség fórumára, el tudja küldeni levélben vezérnek/diplomatának stb... de a meghamisításához már szükség van egy minimális hozzáértésre.

A valódi megoldás az lenne, amit itt fölöttem javasoltak: jelentésküldés opció a játékon belül. Tehát az ötletet támogatom, de nem azért, mert valaki nem ért annyira a géphez...
 

DeletedUser

Vendég
Igen Szabolts, bármennyire is hihetetlen így elsőre számodra, de igenis hozzáértést igényel.
saját példa: én 30 éves vagyok a fiatal gyerekkoromban commodore +4-el nyomultam :p .... abban az időben még nem volt általános iskolai informatika oktatás a közép sulit meg estin végeztem (itt se volt), az info érettségit különbözeti letételével abszolváltam ahol ezt nem is kérdezték.
És hidd el, hogy nem egyedi eset vagyok, se nem a kivétel a szabály alól :)
Azzal, hogy te értesz hozzá nem egyértelműsíted, hogy másnak is tudnia kéne!!
Különben a helyes gondolkozásnak annak kéne lennie, hogy büszke vagy magadra, mert többet tudsz másnál és segítesz neki megtanulni, megérteni a működési elvet és nem annak, hogy lefitymálod, elzavarod stb.

végül, de nem utolsó sorban én pontosan az online játékoknak köszönhetek rengeteget a számtek ismereteim fejlődése terén! amikor pár éve elkezdtem khzni nekem sem volt semmi fogalmam a print sceennről, de ott türelmes és jóravaló emberek megtanítottak rá. ott tanultam meg szöveget szerkeszteni, táblázatot kezelni tehát gyakorlatilag a segítségével értem el az informaika 5-ös érettségimet.
Sok múlik azon, hogy az ember hova, milyen társaságba kerül....
 

DeletedUser

Vendég
Rendben, hiszek neked.

De azért ha nem gond, akkor holnap (tiszta fejjel, kipihenten) írnék neked pár sort.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent