jelentések

DeletedUser

Vendég
csak annyi az ötletem hogy a jelentés szürőnél legyen ojan hogy áldás szürő,hogy ne kapjam meg azt amit én varázslok és itt nem a vlillámra meg a rengésre gondolok mert az érdekel hogy mennyit romboltam az ellen falábol.de ha az 500 poszeidon áldásombol 500al fát csinálok és még hozzá hérázok is esküvöt vagy zeusszal csinálok magamnak szekeret akkor fáraszto 2-3 naponta 10 oldalnyi áldást törölgetni és talán még valami fontos jelentést is amit nem olvastam kitörlök ami megbujt a sok fa meg esküvő jelentés között.volt már rá példa.szerintem lehetne hogy a jelentés szürőnél kiválasszam melyik áldás jelentését nem akarom megkapni
 

DeletedUser

Vendég
Végülis ami mindig ugyanaz annál nem kifejezetten hasznos a jelentés.

De szerintem ha varázsolsz 10 isteni jelet, észreveszed, ha van közte egy másfajta jelentés is. És akkor ne töröljed, hanem simán hagyjad olvasatlanul.
 

DeletedUser

Vendég
jo ez igaz csak tudod én nem 10 jelentésenként törlök hanem pl 2naponta meg ahogy megyek városrol városra pl: ide katona kell ide két adag fa ide is fa meg egy kis elégedettség ide esüvő.érted és már vegyesen is vannak és így már átsiklik a másfajta fölött az ember.csak azért mondom mert észrevettem hogy hiányzik a vermemből és tuti ezért nem vettem észre
 

DeletedUser

Vendég
Akkor is azt javaslom, hogy nézd végig a jelentéseket, és azokra simán ne menj rá ami "Isteni jel varázslatot küldtél XYZ városodra" :)
 

DeletedUser

Vendég
nem szoktam végig olvasni csak átgörgetek felette és néha az fölött is amit viszont elolvasnák :( na mind1.azért köszi hogy foglalkoztál velem
 
Fent