Jelentés!

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Vezetőség!
Nem tudom mennyire szabályos,hogy tűzszünet idején földrengést küld a városomra (sjocig) nevű játékos. Rá nem vonatkozik a tűzszünet? Mert ha nem akkor én meg letámadhatom a tűzszünet alatt?
Üdvözlettel:vincze 52
 

DeletedUser

Vendég
Nem mint vezetőség: ha az áldások nincsenek korlátozva, akkor földrengés és villám is küldhető más játékosokra. Márpedig az áldások nincsenek korlátozva.
 

DeletedUser

Vendég
igen ezt én is tapasztaltam, de hát jó ünnepek alatt borsot, akaroom mondani földrengést és villámot törni az ellenség orra alá:D
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt vezetoseg.
Nem tudom hogy miert de nem kapok bejovo jelenteseket a tamadsaimrol hanem csak a fosztogatasoknal tudom megnezni a tamadasimat. Kezdo vok meg a jatekban ezert azt szeretnem kerni hogy segitsetek hogy ismet kapjak jelenteseket.
Valaszotokat varom es elore is koszonom:paly
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Paly!

Nem mint vezetőség (elvégre sem a szövetséged vezetője nem vagyok, sem... áh, nem írom le többször):

A farmolásokról a kezdővédelem letelte után nem kapsz részletes jelentést. Ezt valószínűleg azért módosították így a fejlesztők az 1.12-es verzióban, mert túl sok lett volna a jelentés, túl nagy kapacitást kötött volna le. Vagy nemtom. De lényeg, hogy részleteset nem kapsz. Ha szeretnéd részletesen is megnézni, mit hoznak a barbárfalvakból a katonáid, akkor kattints a visszatérő sereg ikonjára.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Koszonom szepen. Ezt nem tuttam mert most jatszok eloszor mert klanhaboruzom es gondoltam h kiprobalom ezt is :) De ha valaki mast tamadok akkor azokat mindig ki fogja mutatni nem? :D
 

DeletedUser

Vendég
Azokat igen. Egyébként ha a Súgóban elolvasod az Alapokat, akkor az megfelelő indulás lehet a KH után.
 

DeletedUser

Vendég
Én azt szeretném megtudni, prémium fiók hiányában is be tudom rakni a jelentéseket a szövetségi fórumba, és ha igen akkor hogyan?
Előre is köszönöm a választ.
Andi
 

DeletedUser

Vendég
a csata és kém jelentés jobb alsó sarkában van egy közzététel, minden máshoz egy külön szkript kell ;)
 
Fent