játék

DeletedUser5893

Vendég
Sziasztok

Kedves Grepolis csapata!

Az lenne a kérdésem,hogy én az epsilon világban játszok és ha foglalni jönnek akkor csak a sima támadás ikonját rakja ki tehát az lenne a kérdés hogy miért nem a foglalás ikonja jelenik meg?

Előre is köszönöm a válaszotokat.

Üdv:Latyi
 

DeletedUser

Vendég
Mert téged támadnak. Minden feléd érkező támadást támadásként jelez. Ha te támadsz, csak akkor különbözteti meg. (Kéretik Súgót olvasni!)
 

DeletedUser6191

Vendég
Nekem is kérdeznék valamit a Grepolis csapatatól.
Ha például a Béta világon törölni akarom a fiókom akkor a jelszavam be kell írnom?:confused:
 

DeletedUser6191

Vendég
De ha a jelszavam odaírom akkor abba nem lép be senki?:)
 

DeletedUser

Vendég
A játékba épített biztonsági intézkedések megakadályozzák, hogy bárki is fel tudja törni egy játékos fiókját!
Más játékos csak úgy juthat be a fiókotokba, ha ti magatok adjátok meg neki a jelszavatokat, vagy könnyen kitalálható jelszót adtok meg.
 

DeletedUser6912

Vendég
Szaisztok!
Kérdésem lenne! Alpha világra hogyan tudok felregisztrálni? Barátomat megkértem hogy küldjön linket és ott leszek a városa mellett... Azzal csak a főoldalt hozta be. Regisztrációnál pedig ha fel akarok regelni Alphára akkor csak a 2.0-ás(Lota, Eta...) világokat hozza ki lehetőségnek.
Még egyszer a kérdés: Alpha világra hogyan tudok felregisztrálni?
 

DeletedUser1598

Vendég
Sehogy, ott a regisztráció le van zárva mindaddig, míg valamelyik szövetség föl nem építi a világcsodákat.
 

DeletedUser4919

Vendég
Egy kérdés.

Tisztelt Grepolis csapat!
Csak azt szeretném kérdezni,más országban miért lehet ingyen aranyhoz jutni?
És itt miért nem lehetséges?
Kicsit bosszantó hogy a szövi fórumon ki vannak rakva a jelentések hogy csak 1000-1200 aranyat tudtak össze gyűjteni.
Itt viszont nincs rá lehetőség.
Szerintem ez egyáltalán nem fer a Magyar játékosokkal szemben.
Persze hogy ők gyorsabban és hatékonyabban fejlődnek fele annyi idő alatt.
Válaszotokat előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
A magyar világokon is van lehetőség ingyen arany szerzésére azzal, hogy más játékosokat hívsz meg a játékba. Minden meghívott játékos után, aki eléri az 1000 pontot, 200 aranyat gyűjthetsz be. Játékosokat a játékon belül a Barát meghívása feliratra kattintva lehet meghívni.

Kiemelném, hogy szigorúan tilos magadat vagy veled azonos internet-kapcsolatot használó játékost meghívni!
 

DeletedUser

Vendég
Más országokban van másmilyen ingyenes aranyszerzés is: hirdetésekre kell rákattintgatni, így lehet hozzájutni. Gondolom erre gondoltál.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Én csak azt szeretném kérdezni hogy mikor fognak új szerverek indulni?

A válasszt ellőre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy ezt már sokszor és sokan leírták :p (Lordpb-nek még az alárírásában is benne van, bár őt rég láttam utoljára :()

De leírom újból:
Akkor indul új szerver, amikor a fejlesztők azt mondják!

(csak, hogy elég feltűnő legyen) :D
 
Fent