játék

DeletedUser4812

Vendég
Kedves Grepolis csapata!

Nekem és a testvéremnek lenne egy problémája. Minden egyes játékba való belépés előtt a google-ban külön minden egyes alkalommal ki kell keresnünk a játék oldal címét, hogy a játékba be tudjunk lépni és játszani. A kérdésem meg az lenne, hogy ez mitől van vagy miért tudunk csak így belépni a jétákba? Előre is köszönöm a választ.

Üdvözlettel:
Leobalázs és andrás24..
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékos!

A játék a http://hu.grepolis.com webcímen érhető el. Próbáld meg azt, hogy amikor ezt a címet beütöd és a főoldal megjelenik, a böngésződ "Kedvencek" menüpontjában eltárolod. Legközelebb onnan elő tudod hívni, és nem kell a google-lal keresgélni.
 

DeletedUser

Vendég
ez nagyon érdekes, mert régen midig beírtam, hogy Grepolis.hu és ez bejött, most meg ha beírom a kiszolgáló nem található:confused:! Ilyenkor googleznom kell...
 

DeletedUser1598

Vendég
Nekem meg van Innogames eszköztáram, amivel egy kattintásra a városomban vagyok... Egyszerű:)
 

DeletedUser

Vendég
Nálam ha elkezdem beírni 'g', rögtön kihozza a grepolist :)

(igaz néha a játékoslinket és "nosession" lesz /lejárt az időkorlát/, de ha jól tudom az még önmagában nem baj)
 

DeletedUser

Vendég
Szabály

Sziasztok. Lenne egy olyan kérdésem , hogy a gépem hamarossan lehet be fog halni. A feleségem laptopjárol beléphetek a játékba ???? És napi hányszor ???? Vagy másik gépről használhatom a fiókom ????? :confused: :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Beléphetsz máshonnan is a játékba. Azonban ha az adott internetkapcsolatról más is játszik, azt be kell jelentened minden olyan világon, ahol mindketten játszotok. (Félreértések elkerülése miatt: mindkettőtöknek be kell jelenteni a másikat.
 

DeletedUser

Vendég
Oksa köszönöm a választ ! Tehát ha nem játszik az internet kepcsolaton keresztül senki más csak én akkor bármilyen gépröl bármikor beléphetek , és nem tilthatnak ki. Igy van ?
 

DeletedUser

Vendég
nekem csak annyit szeretnék kérdezni hogy ha valaki belép egy szövetségbe akkor utánna el is bírja hagyni azt vagy sem ?
 

DeletedUser

Vendég
Mivel nem tudtam hol feltenni a kerdest, ezert ide jottem :))
Most hetvegen lesz tuzszunet?
 

DeletedUser

Vendég
A játék menetét érintő valamennyi kérdésről a support vezetője idejében a szokásos kommunikációs utakon (Fórum, játék Főoldala, körlevél) tájékoztatja a játékosokat.
 

DeletedUser

Vendég
Rendben van. Koszonom.
Szoval amikor kell, majd megtudjuk, h lesz e valami...
De azert remelem akkor is szol a vezetoseg, ha esetleg nem lenne tuzszunet.
 

DeletedUser

Vendég
A Grepolis stratégiai játék. Alapfelállás az, hogy NINCS tűzszünet. Tehát miért is kellene szólni abban az esetben, ha az alaphelyzet él kiemelt időszakok alatt is?

A kérdés költői, választ nem várok.

Ismétlem: a játék menetét érintő kérdésekről időben tájékoztat a support vezetője.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Grepolis csapata!

Nekem és a testvéremnek lenne egy problémája. Minden egyes játékba való belépés előtt a google-ban külön minden egyes alkalommal ki kell keresnünk a játék oldal címét, hogy a játékba be tudjunk lépni és játszani. A kérdésem meg az lenne, hogy ez mitől van vagy miért tudunk csak így belépni a jétákba? Előre is köszönöm a választ.

Üdvözlettel:
Leobalázs és andrás24..


Én egész egyszerűen mikor kilépek a böngészőbők,akkor mentem és mikor ujra inditom,bennt is vagyok minden világon ami nyitva volt.
 

DeletedUser

Vendég
szerintem meg rakja a kedvencek kiemelt helyére, ahonnan 1 katt és az oldalon van.
 
Fent