Játék hiba!

DeletedUser

Vendég
Mióta felfrissítették a grepoliszt, azóta miután betölti a játékot, egy rövid idő után elkezd akadozni mint a nemnormális, ezelőtt sosem volt ilyen hiba, legujjab böngészőim vannak, 3GHz 2 magos processzor, 4GB ram, NVidia Geforce GT430 grafikus kártyám van, csak a grepolisszal van ez a hiba. Gyorsan javítsátok ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
megoldódott, a Hang használata okozta, hibás a hangok!
 

DeletedUser102

Vendég
Nekem még mindig akadozik üzenetek be töltésénél:)
 

DeletedUser310

Vendég
Sziasztok!
A mai frissités óta a xi-n üres ablak jön be a kaszárnya ablakában,chrome keresővel,ez hiba vagy sem????
 

DeletedUser8438

Vendég
Sziasztok!

Csatlakozom kiscsacsihoz! Az Achillesen és a Mű szerveren ugyanez a hiba. A kaszárnya üres ablakkal jön fel.
 

DeletedUser

Vendég
Az előzőekhez csatlakozom én is !
A Bétán és a Hyperboreán is fennáll ugyanez a hiba,
a kaszárnyában semmit nem lehet csinálni,mert üres ablak jön csak be !!!
Ebből a pár hsz-ből feltételezem minden szerveren létezik ez a hiba ,
ami igencsak bosszantó !!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos a hiba sztem minden szerveren jelen volt bőngészőtől függetlenül DE nem érintett minden játékost, viszont sokakat érintett 2 órán át kb. ÉS ez úgy gondolom hogy olyan szolgáltatási hiba, ami a szolgáltató által az egyenlő játék feltételek biztosításának vétett. Mivel tömeges jellenségről van szó, úgy gondolom hogy a szolgáltató jóhírének érdekében a saját érdekük is ezen panaszos játékosokat vmilyen formában (idő veszteségről lévén szó aranyban sztem egzaktul mérhető az egyéni kár) kártalanítani -tudom a szupportnak ez nem szokása, de itt egy tömeges jellenségről beszélünk és nem egységesen mindenkinél jelentkező hibáról. Lehet nem szép ez a publikus kérés, de nem csak a magam, de az ősszes játékos társam érdekében is emlitem, beleértve a vélhető ellenfeleimet is, mert gondolom ők is kárt szenvedtek ettől...
 

DeletedUser102

Vendég
Ezt sokat csinálta a Test szerveren is de ott már ki javitották:itt is elő elö jön az üres ablak piros error fel irat:De ki lépek ujra toltöltöm a Grepót s meg javul:)
 

DeletedUser

Vendég
Ezt sokat csinálta a Test szerveren is de ott már ki javitották:itt is elő elö jön az üres ablak piros error fel irat:De ki lépek ujra toltöltöm a Grepót s meg javul:)

Itt nem ez volt,pár frissítés után ez volt az első amit megpróbáltam,szárazföldi egységeket nem lehetett egyszerűen gyártani pár óráig,mert üres képet töltött be a kaszárnya ablak,nem voltak kiválasztható egységek,többszöri frissítés,kilépés,újra belépés sem segített. Azt sajnos nem figyeltem meg a kiadott,folyamatban lévő gyártásokra volt-e ez valamilyen hatással,de újba nem lehetett kezdeni.
Amiről te beszélsz az egy szintén elő forduló,fordulgató probléma,nem lehet ide vagy oda belépni,ebben az agórától kezdve minden benne van,néha a kiadott fesztivált vagy diadal menetet sem jelzi az elinduló vissza számlálással,de ezeken egy frissítés tényleg segít.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8438

Vendég
Nem tom mióta, de nem műkszik a chat az Achillesen.
Ez így marad, vagy javítás lesz?
 

DeletedUser

Vendég
PI világon a támadásos szigetküldetések már nem először később reagálják le az eredményt.
Jelentést megkaptam, védőket legyőztem, katonák hazajöttek , nyersit hoztak, csak éppen a küldi maradt ugyan olyan. Van, hogy másnap már megjavul, de van hogy csak úgy eltűnik a küldi.
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos jelenleg egy hiba áll fenn a küldetések kapcsán. A rendszer egy téves linkelés folytán ugyanis a ki és belépésekhez kapcsolja a küldetéseket, így amennyiben a szükséges időn belül nem jelent meg egy sem, fontos, hogy rendesen kilépj és belépj a játékba. A hiba elhárításán már dolgoznak a fejlesztők és elvileg a 2.40-es verzió után már nem fog gondot okozni. Elnézést a kellemetlenségekért.

Greplis support, Khíméra
 
Fent