Istenek

DeletedUser

Vendég
Mindenképpen érdemes a 2. városnál másféle istent választani.

Az áldástermelés (ezt is mennyiszer leírtam már :rolleyes:) istenszobrok nélkül az istenhez tartozó templomok szintejeinek összegének a négyzetgyöke. Vagyis, ha az első városodban van egy 25-ös templom, akkor 5.0 az áldástermelésed.
Ha a következőben (az egyszerűség kedvéért 24-es templomod van, mivel 25+24=49 és az négyzetszám), akkor a templomszintek összege 49, ennek a négyzetgyöke 7, vagyis 7.0 lesz csak az áldástermelésed!

Míg ha A és B isten van
- akkor A-t egy 25-ös templomtol imádod -> 5.0 áldás/óra
- B-t egy 24-es templomból imádod -> ~4.9 áldás/óra
Így ~9.9 lesz az áldástermelésed összesen, még ha más istenekhez is megy, úgy pedig 7.0 lenne egy istenhez, és így többféle áldást is használhatsz! Szerintem 1értelmű melyik éri meg jobban ;)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ez az a témakör, ahol leginkább megoszlanak a vélemények. Nekem, legalábbis az első 3 falum biztos, hogy Héra lesz. Ha osztunk-szorzunk, akkor kiváló védekezni is és támadni is. Ehhez pedig rengeteg áldás kell, de ha lehet akkor több. A medúzához képezni kell néhány íjászt és kardforgatót, akkor kapunk egy elrettentő védelmet, hárpia pedig jó támadónak és még szállítóbárka sem kell hozzá. Csináltam egy összehasonlítást hárpia kontra lovassal és még csak a közelébe sem ér a lovas.
 

DeletedUser

Vendég
de a hárpiánál a mantikór a jobb, ám az isteni áldás miatt hátrányba kerül...De én javaslom, hogy 10-12 város után hozz létre egy mantikóros csapatot.
 

DeletedUser

Vendég
Úgy tervezem, hogy lesz majd az is, mert minden fegyvernemből szeretnék kialakítani támadókat.
 

DeletedUser

Vendég
hepaisztosz
1./ erős páncél és kard védekezésnél 10%-kal kevesebb pusztul el a katonákból
2./ támadásnál: növeli a támadó erőt
3./katapult 1db adna
mitológiai szörnyek:
újabb változat

prométeusz
1./:tűzkatapult: 1db.
2./tűz támadó értékét növelné/tűzhajó,tűzkatapult/
3./vulkán kitörés támadással ellenség városának épülettét
én adnám meg amit lerombolna 1v.2 szintet
mitológia szörnyek:

paidalosz
1./kő áldással
2./szenátus ?% gyorsabban építene
3./
mitológiai szörnyek

Áthelyezve! Nem kell mindennek új témát nyitni! - szerk. Erpi

ja és ha töri órán figyeltél volna a tanárra tudhatnád hogy prométeusz titán volt és nem isten!
 

DeletedUser

Vendég
Tök mind 1 melyik istent választod mindnek van valami haszna.
Héra-Nyersanyag
Athéné-Sereg
Zeusz-Hát ő seregés és rombolás
Poszeidón-őt sem érdemes lebecsülni pl néha jól jön a 800 fa.
Hádész-2.0-Hát éo nemtudok róla sokat de majd ha be lesz vezetve akkor ő is sereg.

Nekem ilyen a sorrendem:
Héra,Zeusz,Poszeidón,Athéné
Tiszteletem!

Hádészt mikortol tudjuk használni?vagy ha már lehet akkor hogy tudom meg szerezni ? :D
 

DeletedUser

Vendég
Hádész egyelőre csak a Theta világban érhető el, mivel csak azon a szerveren van 2.0-ás verzió.
Az új verzió bevezetése a többi szerverre a fejlesztők döntésén múlik. Amint pontos információt tudunk, ki fogjuk hirdetni.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok hédásznál szeretném használni a sreg visszadó varázst eddig azt irta 400 áldás kell most azt irja csak támadásnál használhatom most támadásom van nem engedi használmi van szabad hely a tanyán miért nem megy
 

DeletedUser

Vendég
A Visszatérés az alvilágból varázslatot csak a saját támadó seregeidre tudod küldeni a támadás ideje alatt. Ha már van másik állandó varászlat a támadó seregen, akkor már nem tudod használni.
Bővebb információt itt találhatsz.
 

DeletedUser

Vendég
Én Hádészt ajánlom

Hádész azért jó, mert ő 30 áldásért 500 ezüstöt ad, ami a főníciai kalmárnál jó, mert ott ezüstért lehet csak katonákat venni.
 

DeletedUser

Vendég
Ez is egy szempont.

Viszont szerintem az elégedettség miatt Héra is hasznos :)
 

DeletedUser

Vendég
Zeusz és Poszeidón is jó, az ellenfél szekírozása végett
 

DeletedUser

Vendég
Jogos.

De ha már szekírozni akarunk, Athéné sem jön rosszul saját védelmünk érdekében.
 

DeletedUser

Vendég
Van egy olyan módszer is, hogy foglalás előtt, VÁROSVÉDELMET varázsolsz az ellenfél városára, így nem tudnak neki küldeni szekeret blablabla...
 
Fent