Isten választás

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Nem rég regisztráltam, meg építettem a templomot és a küldetés Hérát ajánlja. Azt szeretném megtudni, hogy ha kiválasztok egy Istent, később tudom majd változtatni valahogy?
Mégegy kérdés, ti melyik Istent ajánlanátok és miért?
Játszottam már sok épitgetős játékkal és többnyire offensive játékstílust játszottam, itt szeretnék deffensivet.
Már van egy hasonló téma, de az 2010-es és akkor még csak 4 Isten volt, szóval elég sok mindent változott a játék.
Üdv! Pali..
 

DeletedUser10334

Vendég
Szia!
Legelőször maradjon a Héra szerintem,amíg csak 1 városod van. (a nyersanyag miatt,meg az elégedettség miatt is).
Utána szabadon választható.Én másodiknak Athénét ajánlanám,a Bölcsesség varázslat miatt is ha támadnak.
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
Legelőször maradjon a Héra szerintem,amíg csak 1 városod van. (a nyersanyag miatt,meg az elégedettség miatt is).
Utána szabadon választható.Én másodiknak Athénét ajánlanám,a Bölcsesség varázslat miatt is ha támadnak.

Rendben, köszi a segítséget!
Tetszik a kiírásod. :D
 

DeletedUser10840

Vendég
Én mindenképpen Hérát ajánlom az elején, viszont utána föltétlen Zeusz következik, mivel ad harci szekereket. Poszeidon folytatná nem a varázslatai miatt, hanem a hidra éri meg nála! De ez csak az én véleményem, nyugodtan hagyatkozhatsz más véleményére!
 
Fent