ismerkedés

DeletedUser

Vendég
Itt bármikor bármiről beszélhettek egymással.Itt akár barátkozhattok ,ha nincs barátod vagy csak nincs jobb dolgod.;)
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok
léccives kattintsatok erre az oldalra ez egy nagyon jo oldal:

Tiltott oldal link, törölve
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Maekosz12:

Már megbocsáss, de ha nem is nézzük, hogy elméletileg nem szabad reklámozni itt, akkor is szétmegy a szemem az oldaltól. A tipikus "kisgyerek vagyok, és ****a weblapot tudok csinálni az idióta mlap szerkesztővel" kategóriába tartozó oldal. Kifolyik a szemem az oldaltól ; a háttérképek használhatatlanok (kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, ha egy 1280*1024-re beraksz egy 180*240-es képet háttérnek) ; animációkból van 2db (nagyon kemény mennyiség), azokat is sikerült egy ingyenes szerkesztővel megcsinálni ; ... Szerintem ne írjam tovább... Pedig még lenne mit. És ha nem is nézzük a tartalom minőségét (ezt ecseteltem fentebb), akkor a mennyisége is figyelemreméltóan gyenge.

Uff, bocsi mindenkitől, csak, hogy lássa, hogy a sok "jó az oldid nekem naon tecik kiráj lett nekem szerontem yo" szintű hozzászólások nem normális felhasználóktól jönnek... Nehogy véletlen azt higgye, hogy tud weboldalt készíteni, mikor nem. :)
 

DeletedUser

Vendég
Tiltott oldal link, törölve
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Még mindig undorító az oldalad. És az is, amit teszel. Inkább kérdezd meg a szüleidet, hogy milyen alapvető emberi normák vannak.

Remélem törölnek a fórumról az üzeneteid tartalmával együtt...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát én is megnéztem szerencsétlenségemre, de ennél giccsesebb, nyálasabb hülyeséget még nem igazán láttam:D
 

DeletedUser

Vendég
figy nem tudjátok hogy honnan lehet letölteni a prince of perzsiát

figyu nem tudjátok hogy honna lehet letölteni vagy megnézni online a perzsia hercege az idő homokja filmet . :) XD



sürgős!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok most járok itt először ne haragudjatok! Link voltam!!
 
Fent