Internet hozzáférés megosztása

DeletedUser

Vendég
Az a kérdésem, ha egy háztartásban két gépről játszunk különböző IP címekkel, ilyenkor is meg kell osztanunk az internet használatot? Előre kösz a választ!
 

DeletedUser

Vendég
Mivel nem közösen használjátok az internet hozzáférést, így nem.
De egymáshoz belépni továbbra is tilos :)
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok ,,es ha egy haztartasban csak 1 szamito gep van es 3 man akarunk jatszani ,,be teszuk egymast mind a 3 man internet elosztasba ,,akor ,miert kaptunk tiltast mind a 3 man ????
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
Biztosan, hogy mind a hárman bejelöltétek egymást? (Pl. Három játékos: Xyz, Supp, Abc. Abc internet megosztásba kell jelölje Xyz-t és Supp-ot. Supp internetkapcsolat megosztásba kell jelölje Xyz-t és Abc-t. És Xyz internetkapcsolatba kell jelölje Supp-ot és Abc-t)
És, ha jól tudom egy bizonyos idő el kell teljen két játékos bejelentkezése közt (pl. Kijelentkezik Abc 18:55-kor és aznap Xyz 18:56-kor bejelentkezik). De ebben nem vagyok biztos.
 

DeletedUser9152

Vendég
Arra is figyeljetek;hogy ha váltsátok egymást;csak pár perc múlva lépjen be valaki.Régebbi profilomon azért tiltottak;mert amikor átadtam az öcsémnek a gépet;ő abvan a percben lépett be;mikor én kijelentkeztem.Az időre is kell figyelni...
De írj a Supportnak;biztos leírják;miért tiltottak ki
 

DeletedUser

Vendég
koszonom ,valaszaitokat,,most peldaul azert vagyok blokolva ,mert voltam egy szovibe es az alapitonak aszt irtam hogy mejek kulfoldre es at adom a fiokomat a tesomnak,,mert szeretem volna ki lepni a szovibol es be lepni egy masikba..en sem szeretem volna aszt hogy meg haragudjon ram az alapito ,,igyhat ki tanaltam aszt hogy at adom a tesomnak a fiokot,,kozben nem atam en at senkinek. csak fulentetem azert hogy ne haragudjon meg ram ,,es az alapito el kulte a szuportnak aszt amit irtam neki ,,es a szuport le blokolt mert asziszik at atam a fiokomat, de irtam nekim reggel koran hogy nem atam at senkinek ,csak egy fulentes volt egyik jatekos es egy masik koszt .. szerintem ezert nem kene blokoni senkit ,,,mi a velemenyetek ?/ tik is fel lenetek haborodva mint en???
 
Fent