idő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Hali.
Nem jelzi ki nekem az időt a támadások inditásánál, se játékosnál se falunál. Már arra gondolok amikor kiválasztom az egységet és régebben kiirta hogy mennyi idö mulva fog odaérni. Most ez nem történik meg. Tud valaki segiteni miért lehet?
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük, hogy jelezted a hibát.
Megpróbáljuk kideríteni az okát.
 

DeletedUser

Vendég
Én is észlelem ezt a Béta világban, szerintem hasznos volt.
Remélem hamarosan javitani tudjátok. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ugylatszik csak a betaban van ez az alfa nagyon jol megy
 

DeletedUser

Vendég
két probléma!

Sziasztok!
Két hibát írnék le, hogy javítsátok(alfán tapasztaltam, de lehet bétán is megvannak):
Az első valószínűleg fordítási: játékos nélküli falut támadva a fejlécben kiírja a falu nevét, majd zárójelben (semmi) szöveget? Miféle semmi, magyartalan! :confused:Maximum senki, de leginkább senkié! Mert feltételezem ez a szöveg az jelezné, hogy már senkié a falu!

Másik: Az alap áldástermelésem 3.5 . Ekkor megépült a szobor és az elmondások szerint 20%ot emelkedik az áldás növekedése, tehát kalkulátorba is beírhatóan 4.2 áldásnak kéne óránként keletkezni. Helyette azonban 4.1-et jelez vissza a játék:confused:. Miből adódik az eltérés, ha meg 20% lenne a korrekt növekedés, akkor javítsátok olyan értékre. Köszi, hogy a supporttól is olvastátok és léptek a dolgokban!;)
 

Moira

Ex-CM
Nem 20% a növekedés, erre eltérő képletet használunk, ami legközelebb úgy írható le, hogy kb. 20%-ot ad. A képlet kiadására nincs lehetőség, esetedet kivizsgálva megerősítem, hogy helyes eredményt termel a városod.


A kegy termelésére hatással vannak
- istent imádó összes templom szintje (vagyis mindegy, hogy 3-3 vagy 0-6)
- összes épített szobor
- papnő prémium megléte
- világ sebessége
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent