HUN Warriros

DeletedUser9302

Vendég
Üdv!

Az új világban, szeretnék egy új szövetséget alapítani!
A név már ismert HUN Warriors!

Két szövi:
Dartnessusnak szól, hogy nem akarok senkit se áthívni tőled, csak meghirdetem a szövetséget!

Rólunk:
Én egy tapasztaltabb játékos vagyok, 2 éve játszom, de nem tudom megunni!
Pí-n van egy kis szövetségem, a fórumon olvastam, hogy előrekell szervezni az ilyet!
Én megtettem!

Délkelet:
Itt fogunk kezdeni, hogy elkerüljük a korai foglalásokat!

Elvárások:

Fórum és aktivitás (sárgulni lehet)!

Utószó:
Remélem jönnek hozzám, ha nem az sem baj!
 

DeletedUser

Vendég
Nini, a konkurencia.
Sok szerencsét a szövetséggel! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Gitta72

Member
Szintén sok szerencsét kívánok a szövetségednek...
Egy apró megjegyzésem lenne... Az égtáj választása nem zárja ki a korai foglalásokat. Az sok minden mástól is függ... Nem tudhatod milyen komolyabb szövetségek regiznek be szintén arra az égtájra... A sárgulást pedig főleg az ellen hamar kiszúrja és nagyon hamar lehet várost veszteni így.. Nem csak azé a tagét aki besárgul (hisz nem csak saját magát nem tudja megvédeni, de rá a társai védelménél sem lehet számítani...)
 

DeletedUser

Vendég
Egyet értek Gitta72-vel, Délkeleten is lesznek ellenségeitek! :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Lesznek lesznek, de a rendszer alapból az elsőket északkeletre teszi, és haladnak lefele.
Az is lehet hogy délkelettel így az elején a 35-ösre kerülünk.
 

Gitta72

Member
Lesznek lesznek, de a rendszer alapból az elsőket északkeletre teszi, és haladnak lefele.
Az is lehet hogy délkelettel így az elején a 35-ösre kerülünk.

Ez tévedés... Ha nem vagy új névvel regisztráló akkor saját magad választhatod meg az égtájat ahol játszani szeretnél...
Tehát sok tapasztalt játékos ha úgy dönt akkor arra az égtájra mehet ahol lesztek...
 

DeletedUser

Vendég
Úgy tudom, illetve tapasztaltam, hogy a játék legelején a 44/45/54/55 tengerek találkozásához méri az égtájválasztó a lerakásokat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Gitta72

Member
Ez azért sok mindentől függ....
Hányan regiznek az elején rögtön és ki melyik égtájat választja...Elég nagy lehet a szórás.. Még a legelején is teheti 2-3 órás biri távra azokat akik 1 órával később regiznek be ugyanarra az égtájra...
 

DeletedUser9302

Vendég
Persze, tudom, hogy nem befolyásolja annyira a dolog, de legtöbbször a 33 környékét tölti a rendszer, de igazad van hogy eleht választani!
NA mindegy szerintem hagyjuk ezt a dolgot kösz a segítséget, okosabb lettem!
 
Fent