Hermész üzenete - az istenek próbája

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Hermész maga jött hozzánk a hírrel! Lehetőséget ad nektek, hogy részt vegyetek próbáin és csodás jutalmakat nyerjetek. Olvassátok el lentebb az üzenetét...



footer.png

gpcl-line.png

HermesTrials4Glow.png

Üdv halandó!

Én, Hermész, az istenek üzenetét hoztam! Örvenve nézik az Olimposz iránti elkötelezettségeitek és hogy már majdnem méltóak lettetek, hogy konzultálhassatok velük. De egy végső teszt elé kell állnatok, hogy elhivatottságotokat bizonyítsátok. Nyeremények sokasága várja azokat, akik sikeresek a próbán, olvass hát tovább...

Grepolis világának 6 istene összeültek, hogy az elme és nem az erő csatájában tegyék próbára híveiket. A teszt egyszerű, valóban, triviális, nem kérdés! Az októberi hónap során titkosított üzeneteket hozok majd. Az üzenetek Grepolis egy istenét írják le ... mutasd meg, mennyire ismered őket azáltal, hogy kitalálod, mely istenről szólnak.

Miután társaiddal volt időtök gondolkozni, a választ közzé teszem, azzal együtt pedig a következő fejtörőt is! Ahhoz, hogy elnyerhesd az istenek kegyét, nem kell, hogy jól tippelj, azt is értékelik, ha hozzászólásoddal mutatod elkötelezettséged. Mindkét esetben örömmel nyugtázzák részvételed!

De hallom, amint hallandó elmétekben a kérdés visszhangzik: "nekem miért éri meg?". Természetesen az isteneknek hatalmában áll, hogy méltó jutalommal ruházzanak fel titeket. Minden isten kiválaszt egy maroknyi résztvevőt, hát gondoskodjatok róla hozzászólásotokban, hogy tudják a nevetek, és a világot, amelyen uralkodtok. A feladatod pedig a világotok felvigyázóinak adom át, akikre "Support Vezetőként" hivatkoztok, hogy biztos megkapjátok jutalmaitok!

Minden kiválasztott résztvevő megkapja:

  • 1000 arany.
  • Az istenek varázslatainak kötege!
Mire vátsz?! Az első isteni üzenet pont most érkezett, nézd meg itt az első esélyt, hogy bizonyítsd az isteneknek elkötelezettségedet!

Hermész - Az Istenek Hírvivője


gpcl-lineflipped.png

footerflipped.png
 
Utoljára szerkesztve:
Fent