Hermész Próbái 8. rész

Moira

Ex-CM
Hermész utoljára jött el hozzánk és rengeteg dícséretet hozott nektek. Nézzük mit tartalmaz utolsó üzenetében.

gpcl-lineflipped.png




Végül utad végéhez ér és az istenek elégedetten követték azt nyomon! Az utolsó feladványunk az istenek urához, Posszeidónhoz vezetett titeket! Vele együtt az utolsó istenünk, Artemisz is csatlakozott az istenek tanácsához.



A76nn.png
1Hef5.png




Kiválasztottam néhány szerencsést az elkötelezetek közül, akik 1000 aranyat és Poszeidón és Artemisz speciális varázslat csomagjait kapják!

1. Patronius Dyme

2. akeva Dyme

3. Grüni Küthéra

4. Bellerphone Achilles



Ezzel egyetemebn, elköszönök tőletek!! Visszatérek Olimposz hegyére el elmesélem az isteneknek csodás hitetek történetét! Méltónak bizonyultatok az istenek áldására és megszereztétek Aphrodité igéretét, hogy hamarosan csatlakozik a tanácshoz. Még sokat kell készülnie, így még egy picit várni kell rá, de egy kis betekintést küldött, hogy milyen isteni erőre számíthattok tőle, hogy tudjátok, mi jár azoknak, akik hűségesek az elkötelezettségükben.



Az egyik hatás, ami felett hatalmat kaphattok az a Nárcizmus... egy varázslat, amit az ellenfél városaira mondhattok:

Aphrodité bája elködesíti a védő egységek látását, megváltoztatva, mire is vágynak.

A város összes védője 10%-kal kevésbé hatékony a következő 12 órában.



gpcl-line.png
 

patrick12

New Member
KEDVES MOIRA ! NEM TARTOM ÉRVÉNYESNEK AZT , HOGY TÖBBSZÖRI ALKALOMMAL UGYAN AZT A SZEMÉLYEKET VÁLASZTOD KI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MÁSNAK ÍGY ESÉLYT SEM ADSZ NYERNI !!! AZ SEM ÉRDEKEL HA LETILTOTOK A SZERVERRŐL DE EZ AZ IGAZSÁG PATRONIUS MÁR TÖBBSZÖR NYERT NEM TARTJÁTOK EZT EGY KICSIT ÉRDEKESNEK !!!!!!!! ?????????????????????????,,,
TALÁN AZ EGYIK TE VAGY MOIRA ?????????????????
SZÓVAL KÁR VOLT EZT AZ EGÉSZET MEG JÁTSZANI MIVEL NEM ÉRVÉNYESEN VÁLASZTOTTAD KI A SZEMÉLYEKET !!!!


CSAK GRATULÁLNI TUDOK !!!!!

1. Patronius Dyme

2. akeva Dyme

3. Grüni Küthéra

4. Bellerphone Achilles




 
Utoljára szerkesztve:

Patronius

New Member
Patrick,te felháborodtál,én meg természetesen bitang szerencsésnek érzem magam.Biztosíthatlak,hogy se Moira nem vagyok,se keresztanyám nem dolgozik a Greponál.Mivel a nyereményt még nem kaptam meg,szívesen ÁTENGEDEM neked.Napi 50-100 aranyat tudok venni a piacon,áldás meg van az eventben nyakig.
Üdv:
Patron
 

zola08

Member
Hát te akkor nagyon mákos vagy :D:D
Én mondjuk speciel arra gondoltam hogy azok akik minden próbánál itt voltak és tippeltek azok is kaphatnának valamit és akkor nincs az hogy az istenek nem kegyeskednek a többi helyesen tippelővel sem :) De hát ez csak az én gondolatom nem az isteneké :D:D
 

Patronius

New Member
Ez is lehetne igaz.Én biztos,hogy nem tettem semmit azért,hogy nyerjek,azon kívül,hogy minden alkalommal válaszoltam/benne voltam a választ adó 5%-ban.Bezzeg a lottó 30 év alatt sem jött össze.
 

zola08

Member
Hát igen ez ilyen :D egyszer jött volna összes de 7/6 1-gyel lett tévesztve a maradék meg jó volt :D:D
 

Moira

Ex-CM
KEDVES MOIRA ! NEM TARTOM ÉRVÉNYESNEK AZT , HOGY TÖBBSZÖRI ALKALOMMAL UGYAN AZT A SZEMÉLYEKET VÁLASZTOD KI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MÁSNAK ÍGY ESÉLYT SEM ADSZ NYERNI !!! AZ SEM ÉRDEKEL HA LETILTOTOK A SZERVERRŐL DE EZ AZ IGAZSÁG PATRONIUS MÁR TÖBBSZÖR NYERT NEM TARTJÁTOK EZT EGY KICSIT ÉRDEKESNEK !!!!!!!! ?????????????????????????,,,
TALÁN AZ EGYIK TE VAGY MOIRA ?????????????????
SZÓVAL KÁR VOLT EZT AZ EGÉSZET MEG JÁTSZANI MIVEL NEM ÉRVÉNYESEN VÁLASZTOTTAD KI A SZEMÉLYEKET !!!!


CSAK GRATULÁLNI TUDOK !!!!!

1. Patronius Dyme

2. akeva Dyme

3. Grüni Küthéra

4. Bellerphone Achilles




Én nem játszom egyik világon sem. A nyerteseket véletlen generátor választja ki. Mindenki azonos eséllyel indul. Nem néztem, hogy volt-e már valaki, mivel nem volt tiltott minden eseményen részt venni. A véletlen szám generátorba beadtam az összes jelentkezőt, független attól, hogy válasza jó vagy rossz volt (hiszen az sem volt kikötés, hogy jó legyen a válasz) és kiadott nekem négy sorszámot. Az ahhoz tarotzó neveket meg megneveztem győztesnek. Ha nem emeled ki, hogy volt azonosság, én nem is veszem észre. Ugyanis nem nézegettem, hogy kik győznek. Számunkra minden játékos pontosan ugyanolyan fontos. Sajnálom, hogy ha most nem kerültél sorra, de vannak más versenyeink. A győzteseknek gratulálunk a szerencséjüknek, a többieknek meg sok szerencsét a következő alkalmakhoz!
 

Moira

Ex-CM
Patrick,te felháborodtál,én meg természetesen bitang szerencsésnek érzem magam.Biztosíthatlak,hogy se Moira nem vagyok,se keresztanyám nem dolgozik a Greponál.Mivel a nyereményt még nem kaptam meg,szívesen ÁTENGEDEM neked.Napi 50-100 aranyat tudok venni a piacon,áldás meg van az eventben nyakig.
Üdv:
Patron
Gratulálunk a győzelemhez. A jutalmakat jóvá írtuk. Köszönjük a türelmet.
 
Fent