Hely+épület

DeletedUser

Vendég
Szerintem meg egy kis újdonságot is kellene belevinni a grepolisba valami űj épület nagyobb várossal-területtel mert naon kevesen anak akikmár nem épitenek mert felesleges a szenátus szinte mindenkinek 24 es mert nem kel hogy nagyobb legyen és akkor pl ha egy űj épületet raknánk akkor kellene akár 30 szintú szeni és akkor megtudod épiteni a űj épületet ezt nehéz lene megcsinálni de jó lenne(EZ CSAK EGY ÖTLET SZAL RENDESEN NINCSEN KIDOLGOZVA HOGY MILYEN ÉPÜLET STB)
 

DeletedUser9302

Vendég
Szerintem kicsit összecsapott.
Már vannak hasonló ilyenek pl.: Torony, Termálfürdő, ...stb.
Nem lenne viszont rossz, szóval még gondolkodok az ötleten.
 

DeletedUser

Vendég
ezért van talán zároljelben hogy nincsen kidolgozva amúgy hogy érted hogy mindjárt jön?
 

DeletedUser9196

Vendég
Szerintem lehetne olyan hogy ha maxon van a városod akkor egy teljesen új egységet lehetne képezni, mint pl: az elefántok vagy erősíteni lehetne az egységeket mint pl: az íjász mérgező nyilat használ.
De ez csak egy ötlet.
 

DeletedUser8281

Vendég
Az én véleményem az, hogy az épületek igy jók ahogy vannak. Nem kell mindent maximumra épiteni, de ha valakinek az a vágya akkor a népesség rovására megteheti. Ami egyedül reformra szorul, az a speciális épületek rész. Annyira nincs értelme mást épiteni a torony és a termálfürdőn kivül. Ezt viszont majd a hamarosan bevezetésre kerülő változtatások ( pl. haditanács) orvosolják. Akkor nagyobb lesz a taktikai lehetőség ezen a téren is.
 

DeletedUser

Vendég
itt épp ez a szó hogy ne érdemes őket nagyobra épitenni ezért kellene egy új épület új szinthatárral
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem lehetne olyan hogy ha maxon van a városod akkor egy teljesen új egységet lehetne képezni, mint pl: az elefántok vagy erősíteni lehetne az egységeket mint pl: az íjász mérgező nyilat használ.
De ez csak egy ötlet.

ez tényleg jó ötlet lenne ha az egységeket is lehetne fejleszteni ezt még át kéne gondolni és tovább fejleszteni pl: külön egy épület amiben iyeneket lehet csinálni vagy a kaszárnyában egly új fülön
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Igen.
Egy 100 várososnak kicsit már unalmas a játék.
Kicsit felkéne dobni.
 

DeletedUser9153

Vendég
Szerintem a Rodoszi kolosszus-t is belehetne vinni a játékba
 

DeletedUser9302

Vendég
Benn van a világcsodák részben :(
Tehát ebből sem lesz semmi.
 
Fent