Halloween

DeletedUser9152

Vendég
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy most október végén megint lesz Halloween-i játék,azaz tökvadászat? :)
 

DeletedUser9302

Vendég
Remélem mert amióta játszom (pedig már több mint egy éve) nem volt halloween ha jól emlékszem.
Lehet nem jól emlékszem, de ne tereljük a témát.

Én már várom.
 

DeletedUser9229

Vendég
Üdv.

Ez a Hallowen-es kultur szintes rész, hogy fog pontosan ki nézni? Adott pontot kapunk, vagy kikerekitik a következő szintig, vagy valami más?
Mert ha jól tudom X lötty után azt kapunk.

Kösz a választ
 

DeletedUser9302

Vendég
Szerintem ha megvan az X=45 "lötty" akkor megkapod a hiányzó kultúra pontokat és így ugrassz egy szintet!
Fe ez csak az én véleményem:D
 

DeletedUser9229

Vendég
Akkor megéri egy-két felejtős dolgot az akadémiákon visszanyomni!
 

DeletedUser

Vendég
A scriptek listáját hol találom meg?
Itt a fórumon nem találom. :s
 

DeletedUser

Vendég
Eezeket a hozzávalókat csak a szigetküldetések adják?
Azt tudom, hogy lehet vásárolni de én inkább a 100 aranyból a helytartót aktiváltam. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8461

Vendég
Igen, csak Szigetküldetések teljesítésével lehet szerezni.
 

DeletedUser8461

Vendég
Én 4 világon játszom, eddig mindenhol kaptam küldetéseket. De ha 50.000 pont fölött vagy, akkor csak 8 óránként kapsz küldetéseket.
 

DeletedUser9302

Vendég
Hát én Omicronon reggel este fenn vagyok, de talán ott szuperáltam a legrosszabul :(
 

DeletedUser9196

Vendég
Szerintem ha megvan az X=45 "lötty" akkor megkapod a hiányzó kultúra pontokat és így ugrassz egy szintet!
Fe ez csak az én véleményem:D
Nem így fóg lenni, a kultúra póntal nem történik semmi csak a szinted 1-gyel nagyóbb lesz, de ez nem fogja befólyásólni a kúltóra póntjaidad.
 

DeletedUser9302

Vendég
Tehát akkor nekem még +ban megkell csinálnom az előző szint pontjait?
 

DeletedUser9415

Vendég
Ha 45-ször főzől akkor egyel több lesz a kúltúrpontod. Pl. Lehet nyolc városod. 45-ször főzől és már 9 lehet.
 

DeletedUser9196

Vendég
Tehát akkor nekem még +ban megkell csinálnom az előző szint pontjait?
Nem, na elmóndóm hógy van, Pl: ha van 3 várósód ás és a negyedikhez 18 kultóra pónt kell. Na ezzel a +1 szintel 4 városód lehhet és a következö szinthez még mindig a 18 kóltóra póntót kel elérni
 

DeletedUser9302

Vendég
Köszi, már aztán rájöttem, hogyan van :D
Köszönöm a segítséget!

És köszönöm ezt az izgalmas Helloweeen Eventet!
 
Fent