Halloween a Grepolison

DeletedUser

Vendég
Egy kis ízelítő a Halloweenről:
Header_halloween.png

map_pumpkin.png

367469-20111026-Ya5xEL.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ő a régi világokon ez nincs ? Mert nem kaptam kitüntetést gammán.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Elméletileg minden világon van, csak a Kitüntetések megjelenése egy kicsit csúszhat.
 

DeletedUser

Vendég
Hát gammán meg deltán nincs :( átnéztem egészet és nem jelent meg egy tök se pedig Iotán,Thetan és kappán ott usznak szinte a sziget mellet.
 

DeletedUser

Vendég
Elnézést, én tudtam rosszul. A tököket sajnos csak Thétán, Iotán és Kappan lehet gyűjtögetni.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv. Mindenkinek!

Próbálom a tököket elkapni, de, ha rákattyintok nem engedi el a kurzor többször kell kattintani, hogy odébb tudok menni. Ez vajon miért van? Chrom böngészőt használok. Volt már aki elkapott 10 tököt? Nekem csak ötöt sikerült eddig. :(
 

DeletedUser

Vendég
Nekem már sikerült holnap megyek az új kitüntetésre :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Login_halloween.png
Halloween: Részt vettél a Halloween megünneplésében!

Search_pumpkin_1.png
Tök gyűjtő: A Halloween alatt összesen ? tököt gyűjtöttél össze! (4 szint)

Search_pumpkin_x.png
Tök vadász: 60 másodperc alatt 10 tököt gyűjtöttél össze!
 

DeletedUser

Vendég
Ezt a hármat lehet csak megkapni vagy még van? Mertha van akkor azokba is belefogok :D
 

DeletedUser2740

Vendég
Sziasztok!

Az igaz, hogy nem minden világban van ez a tökgyűjtés? Mert én az Alpha-n egyet sem találtam, pedig sokáig kerestem.:mad:
 

DeletedUser2740

Vendég
Igazságtalan dolognak tartom, hogy csak a 2.0-ás világokban lehet ezt a játékot játszani! Miért fosztják meg a többi játékost ettől a szórakozástól? Mi, akik a régi világokban játszunk, nem érdemeljük meg? :(
 

DeletedUser

Vendég
Mi akik a régi játékban játszunk/játszottunk túl régen regisztráltunk ahhoz, hogy különös figyelmességgel kezeljenek minket :D
 

DeletedUser

Vendég
Vagy csak nem volt megoldható, hogy 1.x verzióra megcsinálják a Helloweent.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem megoldható lett volna, elvégre gondolom nem sokban különbözik, mint a karácsonyi ajándékok, vagy húsvéti tojások :)

Legfeljebb nem akartak már vele foglalkozni a fejlesztők. Bár számomra az 1.x verzió a szimpatikusabb :(
 

DeletedUser2740

Vendég
Szerintem megoldható lett volna, elvégre gondolom nem sokban különbözik, mint a karácsonyi ajándékok, vagy húsvéti tojások :)

Legfeljebb nem akartak már vele foglalkozni a fejlesztők. Bár számomra az 1.x verzió a szimpatikusabb :(

Jól beszélsz!:) Szerintem is ez lehet az oka. :mad:
 
Fent