HŐS

DeletedUser10034

Vendég
TÖRÖLHETŐ!!! Most végre megoldódott a kérdés!!!

Világ:*Tau

Böngésző:*Opera, Firefox, Explorer

Hiba általános leírása:*Folyamatosan jelentkezik, indokolatlanul.

Screenshot:*
[url]http://kepfeltoltes.hu/view/140511/grepo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Gyakoriság:*Állandó

Sürgősség:*Mivel a eléggé kellemetlen, a többi játékos nevében: SÜRGŐS

Összefoglaló:*A támadásokhoz nem használtam a hőst. Cserélni szerettem volna a városban található hőst, de (mint látható a képen) azt írja úton van. A képen látható, hogy támadásom sincsen folyamatban. Ez a hiba frissítéssel, böngészőváltással sem oldódott meg 3 napja! Értelemszerűen sem lecserélni , sem fejleszteni nem tudom!

Elolvastam a 3 kiemelt témát(Nem hiba;*Ismert hibák 2.0;*Ismert hibák), átnéztem a már jelentett hibákat, de nem találtam hasonló dolgot:*Igen
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9537

Vendég
TÖRÖLHETŐ!!! Most végre megoldódott a kérdés!!!

Világ:*Tau

Böngésző:*Opera, Firefox, Explorer

Hiba általános leírása:*Folyamatosan jelentkezik, indokolatlanul.

Screenshot:*
[url]http://kepfeltoltes.hu/view/140511/grepo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Gyakoriság:*Állandó

Sürgősség:*Mivel a eléggé kellemetlen, a többi játékos nevében: SÜRGŐS

Összefoglaló:*A támadásokhoz nem használtam a hőst. Cserélni szerettem volna a városban található hőst, de (mint látható a képen) azt írja úton van. A képen látható, hogy támadásom sincsen folyamatban. Ez a hiba frissítéssel, böngészőváltással sem oldódott meg 3 napja! Értelemszerűen sem lecserélni , sem fejleszteni nem tudom!

Elolvastam a 3 kiemelt témát(Nem hiba;*Ismert hibák 2.0;*Ismert hibák), átnéztem a már jelentett hibákat, de nem találtam hasonló dolgot:*Igen
Ha chrome böngészővel is csinálja, akkor töröld a firefoxot, és telepítsd mégegyszer, nekem chrome és firefox is tökéletes.
 

DeletedUser12149

Vendég
Hello van egy hosom Ampelosz akinek elvben csokkenteni kene az epitesi idot azt vettem eszre h e-helyett hosszobit egy 28 tanya nala vele 5 ora 55 perc meg egy Andromeda hossel 36 tanya csak 4 ora 20 perc az a rovidtes Ampelosznal h minden hosszabb vele, mert akkor hasztalan es nem er semmit ugy sz.r ahogy van, vagy most mi van ilyenkor azt azert kerem nelegyen a valszba ^hogy tudunk a hibarol es dolgozunk a javitasan^ mert ahhoz mar tulregen megy a jatak koszi
 
Fent