Gyorslista

Moira

Ex-CM
Nagyon sok kérdés érkezett a gyorslistával kapcsolatban, így ide leírom az ezzel kapcsolatos tudnivalókat, hogy valamennyi játékos hozzáférhessen a lehető leggyorsabban.

A gyorslista bal oldalán van egy ikon, amelyre, ha ráviszed az egeret, megjelenik a gyorslista módosítása felirat. Azzal tudod elérni a módosítás panelt a leggyorsabban.

Összesen 6 elem lehet a gyorslistán, tehát ha már hat van és szeretnél alcsoportot létrehozni, sajnos előbb egyet törölni kell, utána tudod az alcsoportokat létrehozni. Ott viszont már többet is létre tudsz hozni.

Az egyes tételek, amelyeket eddig megtudtam:
Szenátus: javascript:MainWindowFactory.openMainWindow()
Templom: javascript:TempleWindowFactory.openTempleWindow()
Akadémia: javascript:AcademyWindowFactory.openAcademyWindow()
Piac: javascript:MarketWindowFactory.openMarketWindow()
Agóra: javascript:placeWindowFactory.openPlaceWindow()
Verem: javascript:HideWindowFactory.openHideWindow()
Kaszárnya: javascript:BarracksWindowFactory.openBarracksWindow()
Kikötő: javascript:DocksWindowFactory.openDocksWindow()
Raktár: javascript:BuildingWindowFactory.open('storage')


Remélem, hogy ez első körben kisegíti az érdeklődőket. További kellemes játékot!

Tisztelettel
Moira

 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Ez nagyon jó, de hogyan lehet almenüket csinálni?

Gondoltam nem írok még egy hozzászólást, ezt bővítem.

Az almenüt továbbra sem tudom, gondoltam sebaj, átírok két nem annyira lényegeset. Átírtam, bemásoltam a fenti megfelelő linkeket és.... nem történt semmi. Most már a menüsorban más szavak állnak és jól nem nyitnak ki semmit.
Ellenőriztem, nem maradt szóköz az elején, a végén, pont azt másoltam be amit Moira itt írt....

Miért kellett a közvetlen kaszárnya és kikötő elérést törölni?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8461

Vendég
Eddig is helytarto kellett hozza.

Sandysos: A kaszarnya, es a kikoto nem kell, hogy szerepeljen a gyorslistaban, mert a jobb oldalon az egysegek ikonjai folott egybol meg tudod nyitni oket.
 

DeletedUser9302

Vendég
Jó tudni, bár én amennyit használom a helytartót :D:D:D:D
 
Fent