Gyors világ

DeletedUser9231

Vendég
Igaz, hogy 1-es sebességen több aranyat hoz a vállalkozásnak, de 4-es sebességre SZERINTEM olyan emberek mennek akik tapasztaltabbak és rendszeres aranyvásárlók is emellett akik akarják a gyorsabb szervert azok a világ végéig ott maradnak (persze ha nem szól bele a magánélet) ami azt jelenti hosszabb távra van bebiztosítva a biztos aranybevétel. De ez az én véleményem és nem látok bele sőt nem is érdekel a pénztárcája a játéknak :)
Am én most egy gyorsabb régi foglalásút szeretnék. Nű óta nem volt gyors és régi világ, bár elég kevés az esélye, hogy régi és gyors lesz :(
 

DeletedUser

Vendég
Ott van az alján... Nem nagyon tudom, hogy nem lehet észrevenni.
1lUkN.jpeg
 

DeletedUser8461

Vendég
A főoldal azért van, hogy a legfontosabb információkat napra készen tudjátok. Ennél többet aligha lehet tenni.
 

DeletedUser

Vendég
viszont a fórumon semmi nincs róla írva
mit lehet tudni?
és kb. mikor indul?
 

DeletedUser

Vendég
Szerinted miért zsong mindenki? :D Mert jön az új világ...

Mellesleg órára pontosan sosem mondják meg.
 

DeletedUser

Vendég
na mindegy :D
én 12:30-tól vagyok :)
de remélem nem 1-es világ lesz
mert az kínlódás mintsem szórakozás
 

DeletedUser9302

Vendég
Igen.
Csak sajnos a Grepolis nem Nonprofit jelleggel létesül :(
Gyorsszerverre nem nagyon kell pf, míg lassúra igen :(
De ha összejön 600 szavazat akkor van esélye a kezdeményezésnek :D
 

DeletedUser8461

Vendég
Azért nem mondják meg, hogy mikor indul, mert nem tudják. A szerver elindításához szükséges az összes technikus, és nekik is 1 órán át figyelniük kell a szervert, hogy stabil-é. Igen, ahogy mondtátok, a gyorsabb szervereken kevesebb prémium fogy, és ami a másik hátránya, hogy a magyar piac egy viszonylag aktív piac, így a világokat nem fogják gyorsan "meggyilkoltatni", mert a cégnek az az érdeke, hogy minél kevesebb világ legyen, minél több aktív játékossal.
 

DeletedUser

Vendég
megkaptuk a választ
1-es lesz a világ
tryion black te olyan admin-moderátor féle vagy
te tudod mi milyen lesz..
 

DeletedUser

Vendég
Nem értem miről beszélsz... (Nem TyRioN-t illetően).
 

DeletedUser

Vendég
semmi
csak már megfigyeltem ,hogy amikor ezt írja általába 1-2-es szerver indul
 

DeletedUser9484

Vendég
Sajnos 23 városnál ott abba kellett hagynom időhiány miatt. :(
 

Moira

Ex-CM
Köszönjük a jelzéseket. A 4-es sebesség kapcsán szeretnék pár szót szólni. Egyelőre az az álláspont, hogy nem lesz többé 3-asnál gyorsabb szerver, mivel sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, nagyon gyorsan elnéptelenednek. A jelenleg még működő 4-5 sebességű világok is lassan ki fognak kopni, és helyükre már nem jön más.

Amint a kód a speed szerverek biztonságos lefutását lehetővé teszik, azonnal jelezni fogom a vezetőség felé az igényt, illetve természetesen már jeleztem, de egyelőre egy országban sem lehet ilyen eseményeket futtatni.

A világ paramétereket a játékosokkal a fórumon, a moderátorokkal más módon megbeszéljük és a kívánságokat továbbítom a fejlesztők felé. A moderátorok is pontosan onnan tudják meg a paramétereket, ahonnan a játékosok: elküldöm nekik a fórum linkjét.

Remélem, hogy az egység és kereskedelem sebességének növelése kárpótol titeket a világ sebesség maximalizálása miatt.
Még egyszer köszönöm mindenkinek a véleményét. Minél többen és aktívabban jelzitek felénk, hogy mit szeretnétek, annál inkább figyelembe tudjuk azt venni és ahhoz igazítani az eseményeket.
 
Fent