Gyors világ

DeletedUser5060

Vendég
Grepolis nem Nonprofit. Ez a kulcsszó.
Ha a fejlesztőknek az a célja, hogy az itt játszani akarók átmenjenek egy másik üzemeltető hasonló játékára - akkor no problem.
Akkor majd odaviszik a pénzt. Ha ez a cél.

Kedves Moira. NEM az a gond, hogy régi foglalással indul világ. Arról van szó, hogy kettő induljon.
Egy ilyen - egy olyan.
Ugyanis csak a mi kis és beszűkült országunk grepolisa működik úgy, hogy minden másnap indul világ. Húsvét és karácsony másnapján.
A Pi ugyan nem zárult le, de NEM lehet odaregisztrálni. Amint te is tudod.
Arról nem beszélve - igaz, hogy még épülnek a csodák: de a világon jelenlévők felét az már annyira nem érdekli, mint eszkimót a hűtőszekrény. A fele nép már szabin vagy full inaktív. És ti ezt is látjátok.
Nem kell tehát arra hivatkozni, hogy a Pi még megy. Mert ami ott van, az már nem teljes értékű játék, ami nyitott bárki felé.

Nincs kardoskodás. Vélemény van.
Pl. volt egy tömeges regisztráció az egyik angol szerverre.
Válaszul a Sigma paramétereire.
Kicsit talán át kéne gondolni. A tényeket ugyanis igen nehéz úgy beállítani, mintha egyetlen igazság lenne.

Legyen meg a Sigma. Mert kell egy ilyen is.
És legyen egy új foglalási rendes világ is. Akár hármas is.
De nem négy hónap múlva.
Különben sok játékos el fog tűnni. Aki abbahagyja a gerpot, az nehezen jön vissza még egyszer játszani. Fél év után :)
 

DeletedUser

Vendég
Természetesen én is szétnézek majd a Sigmán,de hamar meg fogom unni.
Mert ez a támadó-védő játék nem jön be
Én az izgalmakat szeretem
Amikor várni kell ,kémkedni 12órán át
És szépen beidőzíteni a gyarmi elé
És ha bent vagyunk miénk a város
De hiába,nem fog semmi sem változni.
Marad a világnak ugyanez a paramétere,és így fog elindulni.
Na nem baj,majd beszerezek egy jó kis pct és azzal játszok.
Egy aláírásgyűjtést azért még szervezek a következő (márciusi) világra,hogy olyan legyen amilyet szeretnénk.Ha ez se jön össze én feladom.:/
http://forum.hu.grepolis.com/showthread.php?2946-Aláírás-gyűjtés&p=29816#post29816
itt található
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Ja még annyit, ezután, valószínű lassabb világ lesz.
 
Fent