Gyorsíott világ

DeletedUser

Vendég
Üdvözlöm minden kedves játékostársam!
Egy olyan ötletet szeretnék megosztani veletek amely klánháborúban már megvalósult.
Az ötletnek az a lényege hogy teljesen ugyanaz mint az eredeti játék, de a sebbessége fel van gyorsítva mondjuk 100 szorosan, de igazábol nem a szám a lényeg, a lényeg az hogy sokkal gyorsabb mint az eredeti.
Az előnye az lenne hogy példáúl másfél év helyett 1-2 hónapig (vagy kevesebb) tartana egy menet és így nem kell olyan sokat várni hogy elérjünk a világcsodákig, gyorsabban zajlana minden, ezért izgalmasabb is lenne. :)
Hátránya is valószínüleg van de én nem tudom hogy mi az/azok Ha van valami jó gondolat akkor osszátok meg legyetek szívesek. :)
 

DeletedUser10430

Vendég
szia,
4-es sebességű világot sem indítanak, nemhogy 100-ast mondjuk. :( nem lenne kifizetődő.
 

DeletedUser

Vendég
Én nem tudom hogy a klánháborúnak miért lesz jobb vagy hogy miért éri meg, de az biztos hogy emiatt népszerűbb.
 

DeletedUser9302

Vendég
Ugyan tisztába vagyok vele, hogy a Grepolis-osok nem fognak ilyen szervert nyitni, ettől függetlenül:

Támogatom!
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan tisztába vagyok vele, hogy a Grepolis-osok nem fognak ilyen szervert nyitni, ettől függetlenül:

Támogatom!

Sajnos szerintem sem valószínű hogy ilyen szervert nyitnak, pedig nem tudom mibe kerülne nekik.
 

DeletedUser10568

Vendég
Nem lesz :( .próbáld élvezni az Omegát!4es sebessége van.
 
Fent