Grepolis Toolbar - játékos visszajelzések

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Az InnoGames mindig is kíváncsi volt a játékosaik véleményére. Ennek keretében kérjük ki véleményeteket a Grepolis Toolbar-ról, amely immár egy éve áll a rendelkezésetekre. Kérlek, hogy írjátok le véleményeteket.

Használjátok? Miért vagy miért nem használjátok?
Mely elemeit kedvelitek?
Melyeken változtatnátok?
Mely elem felesleges?
Mit lehetne helyette beépíteni?
Bármely egyéb visszajelzés, amely ezzel kapcsolatban eszetekbe jut...

Köszönjük, hogy visszajelzésetekkel segítitek munkánkat és reméljük, hogy egyre inkább ízléseteknek megfelelően tudjuk a játékot fejleszteni!

Tisztelettel
a Grepolis csapata
 

DeletedUser1598

Vendég
Ide írhatom?? Na mindegy...

Én használom, egy baj van, hogy a Chrome-ot nem támogatja:(, de ez nem annyira zavaró, viszont szerintem minden más teljesen rendben van vele.
 

Moira

Ex-CM
Igen, ezt a fórumot arra hoztam létre, hogy ide véleményeket írjanak a játékosok és köszönöm, hogy reagáltál rá. Természetesen privát üzenetben, illetve a support rendszeren keresztül is szívesen fogadok meglátásokat. Köszönöm a visszajelzéseket.
 

DeletedUser

Vendég
Ha működik...

Ha jól és teljesen működne, mindig, akkor jó lenne.

[Moira: ígéretemhez híven a nem témába vágó részt töröltem. Meg lehet keresni a szupport felületen a téma folytatása kapcsán, vagy itt privátban. ]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát nekem tetszik a verzió, de jobban örülnék annak, ha a tanyát, még legalább 5 szintel lehetne fejleszteni:)
 

DeletedUser

Vendég
Ez a téma nem erről szól!

Ha kevés a lakosságod fejleszd ki az ekét, ha megvan, építs termált, ha az is megvan akkor jobb ötletem nincs, mint hogy foglalj (vagy építs) egy új várost, akkor lesz (lehet) mégegyszer ennyi lakosságod ;)


Szupport: tudom nem ide illik ezért kérlek helyezzétek át vagy töröljétek (ha szükséges), hogy ne legyen itt nem témához illő



U.i.: nem használtam Grepo toolbart, bár már egy ideje ugye nem is játszom, úgyhogy nem is lenne rá lehetőségem :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Használhatatlan!

Engem a keresőmező zavar, ami a toolbartól balra található és nem lehet kikapcsolni. Emellett a a városlistán a 39 városomból csak 37 látszik, amik ráadásul ID szerint és nem ABC szerint vannak rendezve. Az új üzenet, az új jelentés, az új fórum hozzászólás és a sz új város ikonok akkor is villognak, amikor már nem aktuálisak. Illetve az eszköztár elfoglal egy egész sort, nem lehet mellé semmit se tenni (könyvjelzőket, vagy egyéb gombokat).
Szerintem az egész használhatalan és idegesítő, több benne a bug, mint a feature.
 
Fent