Grepolis Player Council

Moira

Ex-CM
Üdvözletünk, potenciális jelölt!

Örömmel vesszük, hogy jelöltként jelentkezel a Grepolis Player Council soraiba.

Kérjük, szánj egy kis időt rá, hogy bemutatkozz a közösségnek és hogy kiemeld, miért vagy te a megfelelő jelölt, hogy a nyelvi verziódat képviseld.

Ez a fórumszál augusztus 13. 23:59 (CEST) lesz nyitva. Kérjük, hogy addig mindenképp írd ide bemutatkozásod, hogy érvényes legyen a jelentkezésed a szavazásra.

A játékon belüli szavazás tervezett időpontja 2017. augusztus 16.

Megjegyzés: A jelen fórumszálat erősen moderálni fogjuk. Bármely hozzászólás, amely nem Grepolis Council jelentkezés, azt törölni fogunk.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser11534

Vendég
Kedves InnoGames, kedves Játékostársaim!

Szeretnék először is bemutatkozni Kerim1 vagyok, 21 éves jelenleg végzős egyetemista, körülbelül 5 éve játszom aktívan a Grepolissal ez alatt az idő alatt nagyon sok tapasztalatra tettem szert a játékkal kapcsolatban. Az Eta világban ismerkedtem meg a játék alapjaival, de itt csak pár Csoda felépítéséig jutottunk, majd a Pszí szerveren sikerült Világ győzelmet elérnünk. Ebben a világban szembesültem először azzal, hogy mennyire összetett és bonyolult is ez a játék, mivel a legmagasabb szinten kellett játszanom, így a játék összes kis részletét ismernem kellett, ahhoz hogy a legjobb döntéseket tudjam meghozni.
A jelentkezésem fő oka, hogy támogassam a játékosokat a problémájuk közlésében, valamint a játékélményük minél magasabb szintre való emelése. Szeretek mindig a dolgok mögé nézni egy adott döntés okán és mindig is érdekelt, hogy hogyan is lesz egy ötletből kész fejlesztés és ez alatt az idő alatt milyen döntési mechanizmusokon megy keresztül, valamint milyen akadályokba ütközik.
Sajnos az InnoGames-nél semmilyen posztot nem töltöttem be eziádig, mivel nem volt tudomásom arról, hogy van erre mód, de ha esetleg nem kerülnék be, nyitott lennék más pozíciók betöltésére is, (pl.: moderátor stb.) ha megfelelőnek találnának rá.
Azért én lennék a legmegfelelőbb személy az adott pozíció megtöltésére, mivel eléggé nyitott vagyok az újításokra, szeretek csapatban gondolkodni, a játék minden egyes aspektusa érdekel, mindig minden dolgot több szemszögből is átgondolok, hogy a lehető legjobb döntést képviseljem. Rendelkezem Angol középfokú nyelvvizsgával, valamint heti szinten beszélek angolul, így az Angol tudással nem lesz problémám úgy gondolom.

Köszönöm szépen, hogy időt szántatok a jelentkezésem elolvasására!

Játékbaráti üdvözlettel
Kerim1
 

DeletedUser5019

Vendég
Innogames, Játékostársaim,
Üdvozletem!

Sólyom vagyok, de egyesek Andrásként is ismerhetnek. Mikor olvastam erről a player council felhívásról, egyből megtetszett, hisz így, mi, játékosok az eddigiekhez képest fényévekkel több beleszólást nyerhetünk a játék jövőjébe. Remek lehetőség ez, melyet mindenképpen ki kell aknáznunk. Azok számára akik nem ismernek egy pár mondatot mesélnék a grepós múltamról. 2010 óta játszom a grepolissal, és úgy vélem lassanként kitapasztaltam minden aspektusát a játéknak. Béta és Gamma szervereken kezdtem, a Vodka és MEDVÉK szövetségben. Szerencsésnek mondhatom magam hogy jó mentoraim voltak így már a hadviselésen túl, hamar elkezdett érdekelni a vezetés. Kappa világon megalapítottam első szövetségemet mely kezdésnek bíztató volt, de akik jártak a szerveren tudják, a Cunami mindenkit elsöpört, velünk együtt. Attól kezdve a legtöbb világon a célom az volt hogy egy olyan csapatot képviselhessek ahol a játékosok egy összetartó baráti társaságot alkotnak. Megtisztelve éreztem magam amikor az Athén szerveren vezérek közé léphettem a Ned Stark Lovagrendben. Bár nem nyertünk úgy vélem pótolhatatlan bajtársakra tettem szert.
Most pedig itt egy lehetőség hogy eddig ismeretlen vizekre evezhessek a grepolis világában, és képviselhesselek Titeket, Játékosokat nem csak szövetségi de magyar szerver szinten. Ehhez persze a bizalmatokat, támogatásotokat kell kérnem, de hiszem hogy ezt a megelőlegezést idővel sokszorosan megszolgálom.
A feltételeknek úgy vélem megfelelek, felsőfokon beszélem az angol nyelvet, tanulmányaim során naponta használom.
Gyorsan de alaposan dolgozom, rendezett embernek vallom magam. Erről a szövetségi fórum tanuskodhat. Szeretek körleveleket írni, és tartani a kapcsolatot a szövetség minden tagjával. EGY közösség vagyunk, és lényeges, hogy elégedetten játszunk ebben a közösségben, hisz ez még, ha sokak számára több is mint egy játék, akkor is a szórakozás az elsőszámú célja.

Köszönöm hogy végigolvastad a jelentkezésem.

Maradok Tisztelettel,
sólyom
 

DeletedUser6324

Vendég
Üdv kedves InnoGames, Játékostársaim.

Először is szeretnék pár sort irni magamtól

Jony06 vagyok 33 éves.
Egyetemi végzettségem - Alkalmazó és Programozó fizikus mérnök, szakterületem - IT és robotika...
Jelenleg vállalkozóként dolgozom az építőiparban 8 fő kíséretében már 4 éve
Kb 6-7 éve játszom Grepolissal, saját klánommal több szerveren is játszottunk. Szervergyőzelem és világgyőzelem sajnos nem sikerült.
A játék folyamatos kihívást állított elém, úgy a virtuális világban mint a való életben is egyaránt.
A virtuális világban kötött ismeretségek, barátságok, rövid időn belül a való életben is megerősödtek.
A játék megismerésének és megértésének köszönhetően újabb és újabb barátságokat alakíthattam ki a játékos társaimmal az életben is.

Fő ok, amiért szeretnék jelentkezni-
A játékosok támogatása, a problémák mindkét vagy több oldalának tüzetes megvizsgálása, stb
Ezen problémák, vagy gondok, félreértések, javaslatok, észrevételek, stb pontos és célzott továbbítása az Inno Games felé

InnoGames-nél csak játékos (vezér) voltam eddig, semmi más.

Szerintem a kritériumoknak megfelelek. 3 nyelven folyékonyan beszélek, Angol - kb gyenge közép jelenleg, mivel már 4 éve nem használtam. Legfontosabbnak tartom az emberi kapcsolatokat, bármilyen formában. Mindenhol segítek, ahol csak tudok, úgy a virtuális világban mint a való életben. Jelenleg is csapattal dolgozom, ahol mindennap több konfliktust is megoldok , s több javaslatot fogadok s közvetítem tovább a megrendelő, kollégák, s vállalkozok között, ugy , hogy mindenki a maximálisan elégedett lehessen minden nap.
A Grepolis nagyon sok embernek már nem csak játék, nem csak szórakozás, vagy hasonló.... Sokunknak életforma, mint az egy végtag, azaz az életük szerves része lett, s az évek alatt megértettem , hogy sokan vannak ezzel igy, s szeretnék nekik segiteni, hogy még élvezhetöbb s élhetőbb legyen nekik a virtuális életük.

Viszont ha nem felelnék meg , vagy nem engemet választotok, szívesen lennék más pozícióban is, akár moderátor, supportos,stb

Köszönöm, hogy a jelentkezésem s eszmefuttatásomat elolvastátok!

Tisztelettel - jony06
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11542

Vendég
Szervusztok,

A Kappa világ óta játszom Grepolist, ott ismerkedtem meg még az alapokkal, és egyből szinte minden szabadidőmet elvitte a játék: gimiben tablettel pad alatt :) Azóta több névvel játszottam már, de aktívan részt vettem még a Mű és a Pi világokon a MEDVÉK szövetségben, bár sajnos a világ végéig egyik esetben sem tudtam maradni. Azóta volt egy kis szünetem, de hosszú hónapok óta aktívan keresek egy világot, amelyen megint felélhetem minden szabadidőmet, és atálhetem az izgalmakat. Sajnos a mostani világ indulását fesztiválszezonra tették, ami nekem nem kedvezett.

Az InnoGames-szel nem állok kapcsolatban, régebben voltam önkéntes a nemzetközi és az amerikai Grepolis csapatában, valamint a magyar és a nemzetközi Tribal Wars-nál. Jelenleg skóciában tanulok egyetemen, ami reményeim szerint minden nyelvi követelményt kipipál.

Köszönöm szépen a lehetőséget, és csapjunk oda!
Tamás
 
Fent