Grepolis Player Council 2018/1

Moira

Ex-CM
Kedves potenciális Jelölt!

Örömmel fogadjuk, hogy megfontolod a jelentkezésedet a Grepolis Player Council második turnusára.

Kérjük, hogy szánj egy kis időt arra, hogy bemutatkozz és körvonalazd, miért vagy te a megfelelő személy arra, hogy a nyelvi verziódat képviseld.

Ezt a fórum szálat 2018. április 19. 23:59 (CEST) tartjuk nyitva, kérjük, hogy bemutatkozásod ez előtt az idő alatt tedd közzé, hogy érvényes jelöltje lehessél a játékon belüli szavazásnak.


A játékon belüli szavazás 2018. április 27-én lesz.

Figyelem: a jelen fórumszálat erősen moderálni fogjuk. Minden olyan hozzászólást, ami nem kifejezetten jelentkezés vagy komolytalan, azt el fogjuk távolítani.
 

DeletedUser11580

Vendég
Sziasztok!

Bemutatkozás
Elsőnek szeretnék bemutatkozni Arnoldnak hívnak 20 éves vagyok Szoftverfejlesztő. A játékkal elsőnek 6 éve ismerkedtem meg amit mai napra 100% elsajátítottam. A játékban sok mindent megéltem árulást,bomlást így tudom mik zajlanak a szervereken. Jelenleg Naxosz szerveren koptatom a stafétát.​

Milyen pozícióra szeretném magam jelöltetni felmerülhet bennetek és miért.
Magamat Local Council (helyi tanács) szeretném magamat jelöltetni, mert úgy érzem valami tudnék tenni azért ,hogy a játék jobb lehessen.​

Akik ismernek a játékban tudják nagyon sokat tudok beszélni higgyétek el ez így lesz megválasztásom esetén is ami a ti javatokat fogja szolgálni és nagyon sok extrém ötletem is van. Az emberekkel nagyon könnyen összebarátkozok és sok emberrel szoros kapcsolatom is van a játékon belül.​


Szeretnék 4 személyes vállalást megfogalmazni amikért mindent meg fogok tenni.
  1. Első egyben legfontosabb az arany kérdése.
  2. Végjáték átgondolása. Izgalmasabb és korábban.
  3. Tisztességes játék.
  4. A játékosok véleményének érvényesülése.

Személyes vállalások megvalósítása:
  1. Szeretném elérni, hogy az arany fontossága egy kicsit szoruljon háttérbe és jobb felhasználási lehetőségek valósuljanak meg. Itt gondolok a mostani eventre, hogy ne az legyen, hogy aranyért keljen 3-4 receptet megvásárolni. Szeretném ,hogy előtérbe kerüljön az aktivitás és a nyersanyag.
  2. Mivel Magyar szervereken kevés játékos van így egy másfajta izgalmasabb végjáték kitalálására gondolok, hogy ne keljen 1-2 évig egy szervernek mennie mire elérjük a világ csodáit, de ne is legyen vége túl hamar. A szerverek nagy részében a végjáték már csak lassú csoda építés semmi izgalom.
  3. Árulások/kémkedés/multizás ellen keményebb fellépés és jobb felderítés. A tisztességes játék felé irányulni. Mikor tényleg órákat töltesz vele ,hogy jól időzíts éjszakákat maradsz fent érte és pont eléd időzítenek az idegesítő tud lenni.
  4. Rendszeres szavazások, hogy ne a vezetőség döntsön hanem játékosok. Hisz ha nincs játékos nincs játék.
Személyes ötleteim:
  1. Arany mellé egy másik fizető eszközt is bevezetnék amit nyersanyagért tudnánk megvásárolni így aki sok időt tud a játékkal eltölteni és sokat farmol az érdemelje meg, hogy valami bónuszban részesüljön. Mondjuk mostani eventnél 1 recept ára lenne 100k nyersanyag ami folyamatosan növekedne ahogy többet akarunk. Természetesen a szerver szorzója is közre játszana.
  2. Végjáték akkor kezdődne el amikor 10 játékos eléri a 100 várost ez az idő fél és 3/4 év között van. A végjátékban meg egymás ellen kell harcolni, hogy így az a szövetség nyerjen akik aktívan támadnak és védenek vagy is nagy hadsereggel rendelkeznek. Lehetne minden szövetségnek egyfajta csodája amit meg kell védeni vagy másét lerombolni. A csodáknak van életük. Ahhoz ,hogy egy szövetség csodát birtokolhasson el kell érni egy adott pontszámot. Mikor a játék végjátékba ér akkor minden szövetség aki elérte a pontot kap 1 csodát. Amennyiben új szövetség jön létre csodát az a csapat már nem kap. Lényeg benne az, hogy aktív támadó és védő szövetség nyerné meg.
  3. Újfajta küldetések: A szigeten lévő falvakat megszállták vagy támadás érkezik így meg kell védeni őket vagy fel kell szabadítani.
  4. Ha szövetségünkből valaki kilép és az ellenséghez átmegy akkor 1 hétig 20% nagyobb támadó erőd lesz rá. Ezzel könnyebb megbosszulni az árulást.
  5. Éjszakai bónusz változása hetente így mindig más és más időpontban lennénk védetett ezzel előnyhöz juttatni az éjszakai baglyokat.
Természetesen az én ötleteimet megvalósításához a közönség szava is számít.
Még nagyon sok extrém ötletem van és megválasztásom esetén a ti még extrémebb ötleteiteket is megfogom hallgatni és kérvényezem a játékba bekerülését.

Zárás
Zárás képen arra szeretnélek szavaz rám és ígérem változásokat érek el az érdekünkben, hogy még elvezhetőbb és több játékossal gazdagodjon a játék.​
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent