Grepolis mobilra

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Összefoglaló
Grepolis mobilra

Jelenlegi állapot
Nincs tudomásom jelenleg ilyen funkcióról.

Leírás
Mióta elterjedtek az "internetre képes mobiltelefonok", azóta a legtöbb weboldalnak van mobil változata is.
Sőt az okostelefonok idejében egyre több weboldalnak van mobilalkalmazása.

Nem lehetne megoldani, valamelyiket a fent említett két változat közül?

Nem egyszer történt velem is, hogy mobiltelefonról néztem volna rá a Grepolisra, de egyre ritkábban teszem, mert falja a Mb-okat.

Jó volna, ha lenne egy mobilos weboldala is, sőt még jobb lenne egy alkalmazás (pl.: iPhone-ra és/vagy Androidra). Szerintem nagyon jól meg lehetne csinálni!

Visszaélések megelőzése
Visszaélásre szerintem nem ad lehetőséget!

Érvelés
Sokkal több ember (,aki Grepolis-fanatikus) élvezné a játékot, és bárhonnan be tudnának lépni, így a népszerűsége is, nagyobb lenne.
Továbbá olcsóbb lenne a kevesebb kép miatt (mobilalkalmazásnál meg még inkább kevesebb adatforgalmat használna)

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem (Csak az archívumban található meg)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem Nagyon Jó Ötlet, kaptál egy Támogatót.
Az én szempontomból nagyon jó hasznos lenne!!!
 

DeletedUser

Vendég
szerintem is nagyon hasznos lenne, itt van még egy támogató!:D;)
 

DeletedUser4919

Vendég
Szerintem ez nem lenne túl fer azokkal szembe akik nem rendelkeznek ezek eszközökkel hisz dolgoznak,iskolába járnak stb ha ilyesmi be lenne hozva a játékba akkor sokkal előrébb lennének mint akiknek nincs ilyen tudású eszközeik és ez nem lenne velük szembe túl sportszerű de ez csak az én véleményem.
 

DeletedUser

Vendég
Ilyen erővel le lehetne korlátozni azt is, egy nap ki hány órát léphet be.

Van akinek csak 1 órára futja, vagy még annyira sem.
Van aki egész nap otthon van és bármikor be tud lépni.
 

DeletedUser

Vendég
Én támogatom. Néha, ha van egy kis szünetem, tuti ránéznék. Ott is játszanék ezerrel :D
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ez nem lenne túl fer azokkal szembe akik nem rendelkeznek ezek eszközökkel hisz dolgoznak,iskolába járnak stb ha ilyesmi be lenne hozva a játékba akkor sokkal előrébb lennének mint akiknek nincs ilyen tudású eszközeik és ez nem lenne velük szembe túl sportszerű de ez csak az én véleményem.

Erre azt tudom mondani, hogy akinek van ilyen eszköze, az így is, úgyis ránéz.
Nekem okostelefonom van, tehát, ha lenne ilyen oldal/program akkor kevesebb MB-ért tudnék ránézni, de amíg nincs addig a telefon böngészőjén úgy is ránézek. Tehát szerintem nem lenne hátrány azokkal szemben sem.
Csak azoknak könnyítenék meg a dolgát (illetve pénztárcáját), akik amúgy is rendelkeznek ilyen eszközökkel.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent