Grepolis mobilra

DeletedUser

Vendég
Íme még egy meglátás:
Mióta elterjedtek az "internetre képes mobiltelefonok", azóta a legtöbb weboldalnak van mobil változata is.
Sőt az okostelefonok idejében egyre több weboldalnak van mobilalkalmazása.

Nem lehetne megoldani, valamelyiket a fent említett két változat közül?

Nem egyszer történt velem is, hogy mobiltelefonról néztem volna rá a Grepolisra, de egyre ritkábban teszem, mert falja a Mb-okat.

Jó volna, ha lenne egy mobilos weboldala is, sőt még jobb lenne egy alkalmazás (pl.: iPhone-ra és/vagy Androidra). Szerintem nagyon jól meg lehetne csinálni!

Remélem másoknak is segítettem ezzel az ötlettel!
Üdv: izeke
 

DeletedUser

Vendég
nekem samsung galaxy 3 van és jól megy a böngészőn csak a chat ugrál ide oda :D
de szerintem tényleg könnyebb lenne tehát szerintem jó ötlet :D
 

DeletedUser

Vendég
Nekem Samsung Galaxy S van! Tehát nem nagy különbség, de az oldal ajax technikája miatt az Opera Mini böngésző sajnos nem úgy jelenít meg mindent, ahogy kéne!

Továbbá a legfőbb bajom, hogy a sok kép miatt nagyon sok Mb-ba kerül, ha csak egyszer is felnézek mobilról. Legfőképp ezen ok miatt említettem meg ezt az ötletet!
 

DeletedUser

Vendég
Ez is Mb-os netem van a telefonon, és utána mikor belassítják, akkor onnantól kezdve nem igazán tudom megnézni. Ha viszont lenne olyan oldal, amint kevesebb a kép (direkt a mobilra), vagy alkalmazás, akkor belassított net mellett is gyorsabban lehetne játszani!

Bár lehet, hogy fanatikus vagyok! :D
 

DeletedUser

Vendég
igen egy alkalmazás tényleg jó lenne :D
Nekem mondjuk mindegy hogy milyen a kép mert én csak Wi-fi-ről megyek fel
 

DeletedUser

Vendég
Ha be lehetne állítani a képi elemek minőségét, az már sokat segítene a mobilos felhasználásban.
Az én telómon (ZTE Blade), a processzor sebessége miatt igazából nem is a wifi vagy mobilinternet sebessége a döntő.
Ha lenne egy alkalmazás amihez nem kell böngésző sem, az lenne a legjobb megoldás :)
 
Fent