Gamma - hibás login

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Nem enged be a városomba ez a díszalkotmány. Van már egy városom BÉTA - ban. Mikor beloginolok, nem jelenik meg a gamma szerver csak a béta - rá kell, hogy menjek - más világok - ott meg csak újat lehet reggelni, amit nem enged.

MÁR megvan a gamma városom, persze ezért nem engedi az újat, és mondja azt, hogy "programhiba" - hát kösz, ezzel ki vagyok segítve. Hogy a rákba tudnék bekerülni a városkámba úgy mégis? :eek:

A kérdések és válaszok topicba már írtam, de eddig még nem érkezett válasz, ezért jelentem ide is. :confused:

Előre is köszönném ha egy admin megjelenne. :rolleyes:
Karos :mad:
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékos! Sajnos nem segít, ha minél több fórumba írod be, mert a fórum feles témáiak törlése nagyon sok időt tud elvenni az adminoktól. A leggyorsabban adminokat a játék belső ügyfélszolgálati rendszerén át tudod elérni, kérlek írj oda, hogy egyedi esetedet ki tudjuk gyorsan vizsgálni. Várom a leveled.
 

DeletedUser

Vendég
Ugyanez a jelenség jelentkezett nálam is annyit teszek hozzá, hogy facebookkal loginolok és máshogy nem is lehet ilyenkor sajna:(
 

Moira

Ex-CM
Szeretném megkérdezni, hogy a regisztrálás is a facebook-on keresztül történt?
Próbálom körülhatárolni a hibát, hogy az a facebook-hoz, vagy a fiókhoz kapcsolódik-e.
 

DeletedUser

Vendég
Régen volt egy kis fül a bejelentkezés alatt h. "vagy csatlakozás facebookal".
Nah én ott regisztráltam magam még régen. Bár az már nincs ott. Jelszavam nem is tudom mert nem kellett megadni.
 

DeletedUser

Vendég
értem én hogy gőzeke

Kedves Játékos! Sajnos nem segít, ha minél több fórumba írod be, mert a fórum feles témáiak törlése nagyon sok időt tud elvenni az adminoktól. A leggyorsabban adminokat a játék belső ügyfélszolgálati rendszerén át tudod elérni, kérlek írj oda, hogy egyedi esetedet ki tudjuk gyorsan vizsgálni. Várom a leveled.

Jó, de a játékon belül hogy?! :mad: :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Ő arra volt kíváncsi, hogy ha NEM tud belépni, és NEM működnek a belső funkciók akkor hogyan, igaz?
 

DeletedUser

Vendég
akkor grepolis fooldal/support, ott megadja a nevet es a jelszot.

de ugyanugy, ha mas vilagrol lep be a szuporrt/ugyfelszolgalatba akkor ki lehet valasztani, hogy emlyik vilag szuportcsapatanak akar levelet irni.
 

DeletedUser

Vendég
teljes kiakadás

szerintem biztos a facebook miatt lehet.

Én nem facebook ról vagyok bent mégis ez a gond - ez egy .... . Eléggé megvan a véleményem, ráadásul prémium játékos vagyok - erre ba sznak válaszolni - írtam a supportnak több mint 15 órája - semmi reakció - HOGY?! Más netes játékokban ez nem fordulhatna elő mert már vér folyna.

Elég jól leírja magát a game. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
jah nekem is megy most a kalmár új világban csak tudnám miért...
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Vizsgáljuk az eseményeket, sajnos még nem sikerült beazonosítanom a hiba okát. Elnézést kérünk ezért.
Moira
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent