Frissités hibák

DeletedUser9537

Vendég
Én is nehezen szántam rá magam, de mióta váltottam, azóta megszüntek a problémáim. És később ha megoldódik a baj, a chrome al, akkor vissza lehet váltani.
 

DeletedUser9302

Vendég
Nos -TyRiON Black- (talán sikerül megjegyeznem a nevet :D) leírta minek mi a jó és rossz oldala.
Én hiszek neki, de a mondás is úgy tartja Mindennek van előnye és hátránya.
 

DeletedUser9537

Vendég
Ez így van. Mindennek az életben van jó és rossz oldala is.
 

DeletedUser9302

Vendég
Az aláírásodhoz annyit, hogy ha vannak ellenségeid ez jó.
Akkor elértél valamit az életben !

De nem akarom terelni sz off felé a témát, szóval maradjunk itt.
 

DeletedUser8965

Vendég
Üritsd folyamatosan a gyorsitódat.....látványos lesz a javulás.................
 

DeletedUser

Vendég
Nekem műben a ranglista teljesen megzakkant...
Mostanáig nem voltam rajta a támadó ranglistán, most rajta vagyok, a védőn 8.-nak tesz be holott csak a 20.-ik vagyok.
Egyes játékosok meg eltűntek a ranglistáról úgy teljesen.
EZMIEZ?
 

DeletedUser9156

Vendég
pi-n is ez a helyzet, engem 127.-nek rakott be, miközben 202. vagyok, és a többi listával is ez a helyzet.

Szerk.: már egész jó a helyzet, visszakerültem a 202. helyre :) és a többi is lassan a helyére kerül. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hősök világa szintén zenész, én konkrétan lementem róla. Ha lehet egy kérésem akkor csak engem rakjanak vissza mert így betájolva elég jó helyen lennék ranglistán xD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9591

Vendég
Most már jó lenne ha valaki hozzáértő összerakná ezt a .....t.
 

DeletedUser9302

Vendég
Az a baj, hogy a magyar Supp nem javít hibát hanem küldi a fejlesztőknek, ők pedig mind az X ország szerveréről bejött hibákat javítják.
Jó lenne ha lenne minden országban egy "javító" aki kijavítja a hibákat.
 

DeletedUser9591

Vendég
Hát azthiszem én utoljára költöttem pénzt erre. Ha beleunok itthagyom a ..csába az egészet. Biztos hogy vannak hibák máshol is, csak nem jelzik.
Meg mondjuk nem 2 hetente kéne frissiteni mindig egy új verzióra, hanem egy jól működőt hagyni.
 

DeletedUser8438

Vendég
Hali!

A frissítés miatt nem megy a potusek féle script, vagy csak nálam romlott el valami?
kobor
 
Fent