frissítés bug

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Hali!
A frissítés alatt csapódott be egy nagy seregem egy városba és amekkora seregem volt legalább 1000 harcipontot kellett volna kapnom, ehelyett csak annyival nőtt amennyit egy másik farmolásánál kaptam mert megnéztema falnál mennyi egységet gyűrtem le És az még később is csapódott be. A frissítés előtt ezt a képet mutatta, a számláló megállt és nem kaptam jelentést sem:
http://kepkezelo.com/images/g70xn8d7ib90wjkdxm.png
A fala sem csökkent semmit sem mert egy hete is csak 5-ös volt és azóta is folyamatosan támadtam katapultokkal is.
Ahogy kiderítettem az ő védelmi pontja is csak egy későbbi támadásom miatt nőtt kb 120-at, tehát a seregem egyszerűen eltűnt a semmiben.
 

DeletedUser

Vendég
ahogy gyurcsany mondana: ezt elk...ad. :)

gondolom tisztaban vagy vele, ha nem kuldesz tamadohajokat es ha valaki csak 2!!! biremakot betesz a varosba az osszes egyseged vizbe fullad??? szarazfoldi csatara nem kerul sor.

a jelentesben mit latsz? csak a szarazfoldi csapatoknal van kerdojel, vagy a tengeri egysegeknel is?
 

DeletedUser

Vendég
Egyetlenegy biremák kinyírta az egész seregem??? Bár most már frissített a stat és kapott a szemét több mint ezer harcipontot...
 

DeletedUser

Vendég
tanulsag: maskor ha tamadsz vagy farmolsz es tengeren megy a tamadas akkor kuldj jelzohajokat is.
igen, egyetlen birema is elsullyesztheti a flottat.


javitva, koszi! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Egyrészt nem szemét, másrészt, ez kicsit off, de nagyon zavar a "biremák".
A hajó neve: Birema
Illetve a másik: Triréma

Bocsánat
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent