Frissítés óta (03.28) mindig visszaáll a beállítás

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

A 03.28-ai frissítés óta, a zene meg a alsó tálcaméret mindig visszaáll kijelentkezéskor.
A legzavarobb hiba az hogy a városváltó <--> gombok így használhatatlanok, mert a megnyitott ablakok (pl. szenátus) mindig eltakarják, ezért lejebb kell húzni az ablakokat is, mivel egészen a magasban jelenik meg minden ablak.

Ez így élvezhetetlen, középre kéne célozni az ablakokat, nem tetőre, mert akkor használhatatlanok a gombok. Kérlek javítsátok ezt ki gyorsan mert rettentő idegesítő.
 

DeletedUser

Vendég
+1 hiba:

Ha megvan nyitva a grepolis, nem tudok máshol normálisan böngészni, mert akad. Ez azt hiszem nem sült el jól, mármint a firssítés
 

Moira

Ex-CM
Néhány észrevétellel szeretném kiegészíteni a fentieket.

Firefox 19: Ez a böngésző sajnos nem annyira stabil, mint a korábbi verziók, így akik ezt használják, több hibával is szembesülni fognak. Javaslatunk, hogy a sütök törlése után, a gyorsírótár ürítése után nézzék meg, hogy működik-e rendesen. Valaki azt jelezte, hogy neki a hang kikapcsolása segített. De sajnos, mivel ez böngésző hiba, nem pedig Grepolis hiba, egyelőre semmit nem tudunk tenni. Javasoljuk, hogy egy rövid ideig más böngészőt használjanak azok, akik ezzel a problémával szembesülnek és a fentiek nem segítettek. Köszönöm a megértést.

Ablak elhelyezés: nagyon sok panasz érkezett korábban, hogy rossz helyen van az ablak, így át lett helyezve, viszont így is sok panasz érkezik. Sajnálom, de gyors megoldást nem tudunk nyújtani a problémára. A fejlesztők dolgoznak alternatív megoldásokon, tisztában vannak a helyzettel és mérlegelik az ütköző érdekeket. Reméljük, hogy viszonylag hamar sikerül egy olyan megoldást találni, amely mindenkinek, vagy legalábbis a nagy többségnek megfelel. Addig is köszönjük a türelmet.
 

DeletedUser

Vendég
Moira, én Mozillát használok, de eddig müködött minden stabilan (frissítésig), de akkor megprobálom Chrome-al.

Ablak elhelyezés meg eddig olyan volt, hogyha lehúztam az ablakot, úgymaradt. Most meg mindig akármit megnyitok, felugrik. Ugyanez igaz az alsó bár-ra. Akárhányszor belépek összemegy. És a hang is visszaállítódik.

Gyorsítótár/Cache-t mindig ürítek, amikor verziófrissítés van. De mint látjuk nem segít.

A legnagyobb hiba az viszont még mindig az, hogy akad a játék.
 

DeletedUser8984

Vendég
Ha segít valakinek és térkép mozgatásakor akad a játék, akkor annyit tudok, hogy amikor irodai gépről próbáltam, ami gyengébb, a VGA-t butítod, vagy beállításokban (grepo) térkép menünél butítsd le, amíg nem orvoslják a hibát. Nem böngésző hiba, hanem Grepo, de nincs ezzel semmi baj, mindenhol előfordul, hogy valami nem sikerül tökéletesre, megoldják majd!

A menü visszaáll kicsire, már nem is piszkálom, majd csak, ha jó lesz! Külföldi szervereken is.

Ami engem idegesít, hogybegépeled a szöveget (fórum/üzenet) és vagy beküldi, vagy nem, de, amikor nem, akkor megfagy és nem tudod kimásolni. Küldés előtt másolom, ha nem felejtem el!

Más gépen, Safari böngészővel nincsen hiba, semmilyen!

Láttam egy utalást az új menüre. Tudom idő, de szerintem legjobb volna, ha beállítható lenne, hogy a régi oldalsáv, vagy az új jelenjen meg!
 

DeletedUser8281

Vendég
Nem tudom, hogy hol jelezzem ezt a problémát, amivel most szembesültem. Aki mobilról is játszik, az be tudja álltani úgy a telefonját, hogy jelezzen, ha megtámadják. Többször is tapasztaltam, hogy egy játékos, akit elég sokat támadok nincs fenn. Kémlelem, a raktáraiból kifolyik az áru. Elindulok rá, és előkerül, behivja a miliciát, kivonja az egységeit. Jóba vagyok a szövetségének vezetőjével, ő árulta el nevetve a "titkot". Csipog a telefonja ahogy kard gyullad nála. Szerintem ez elég nagy előnyt biztosit azoknak akik ezt használják.
 
Fent