Fosztogatás

DeletedUser1598

Vendég
Volt valami ugrás az időben itt a játékban... Volt 2 perc, hogy a seregeim elérjenek fosztani, és 3 perc, míg visszaérnének... Ekkor betettem a telefonom tölteni, egyszer csak azt látom, hogy a seregeim már visszaértek... ÉS semmi jelentést nem kaptam a fosztásról. Zöld zászlós falut támadtam... Gammán volt az eset, Firefoxom van... 2 bug egyszerre...

-----

Most látom, kaptam jelentést, de csak a fosztogatások fül alatt van, de az se világított kéken...

-----

Miért nem világít a fosztogatás fül kéken, ha fosztok???? Kéne... Sőt egy jelentést is kéne kapjak a bejövő fül alá... De nem kapok, bárhol fosztok is...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem kapcsoltad ki véletlenül a jelentés-értesítőt? Avagy magát a jelentést? (Jelentések menüpont / Szűrő fül)

---
Egyúttal figyelmeztetlek a duplapostok miatt...
 

DeletedUser1598

Vendég
Bocsánat a duplapostok miatt:eek: Figyelek mostantól rájuk!


A jelentés szűrő be van kapcsolva, tehát nem kapok jelentéseket, ha falut veszteségek nélkül támadok... Mégis kaptam olyan jelentést, amikor nem vesztettem egységeket... Védték a falut, de egységeket nem vesztettem... meg is van az a jelentés... Viszont, amikor a seregem beér a zöld zászlós faluba akkor kéken kéne világítania a fosztogatások fülnek... Nekem nem világít.
 

DeletedUser1598

Vendég
Aha... Akkor már csak az a baj, hogy olyan jelentést is kaptam, amit nem kellett volna... Veszteség nélkül támadtam, mégis kaptam jelentést...
 

DeletedUser

Vendég
az nem azt jelenti hogy veszteség nélkül támadtál, akkor kapsz ilyen jelentést ha a falú fellázad és megtámad, az már mind 1 hogy van e veszteséged vagy nem ;)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok mi kell ahoz,hogy a velem egy szigeten lévő falut fosztogassam amit másik játékos irányít és nem a gép.
Ja és egy szigeten hány gép által irányított falut támadhatok és sarcolhatok?
Köszi
 

DeletedUser

Vendég
Ami nem a te birtokod, mint falu (gondolom 2.0-ról beszélsz), azt meg kell hódítanod. Egy falunak lehet több gazdája is. És valamennyi falvat elfoglalhatod a szigeteden
 

DeletedUser

Vendég
Ha pedig másik játékos városára gondolsz, akkor jó farmolóegység a lovas, és támadásban jó még a hoplita, harci szekér, parittyás ;)
 

DeletedUser

Vendég
Ami nem a te birtokod, mint falu (gondolom 2.0-ról beszélsz), azt meg kell hódítanod. Egy falunak lehet több gazdája is. És valamennyi falvat elfoglalhatod a szigeteden

Én eddig 3 falut sarcolok amik a gép irányítása alatt vannak,mikór meg akarom támadni a következőt azt írja ki, nem hódíthatsz meg több falut. Mért van ez?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tudom nem lehet kétszer ugyan azt írni ami rendben is van csak mikór kapok választ.
 

DeletedUser

Vendég
Minden falu meghódításának van egy minimális elvárása, ami a kiképzett egységek számában nyilvánul meg.
Minél több falut szeretnél elfoglalni, annál több egységet kell képezned a foglalás előtt.
Itt bővebben olvashatsz erről:
http://wiki.hu.grepolis.com/wiki/Farmolás

Tényleg olvassátok a Súgót, ott nagyon sok fontos információt megtaláltok!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !
Olyan gondom van,hogy fosztogatok falvakat de nem írja jóvá a zsákmányolt szajrét ,pedig kiírja menyit zsákmányoltam, miért van ez?
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek, keress fel minket az Ügyfélszolgálaton keresztül! Ott rendelkezésre állnak a szükséges rendszeradatok, hogy segíteni tudjunk.

(Azt hiszem, elkezdem számolni, hogy mától hányszor írom le a fenti két mondatot.:))
 

DeletedUser

Vendég
jóváírja csak nem veszed észre olyan kis összegről van szó
 

DeletedUser

Vendég
Hidd el észrevenném mert direkt figyeltem alkalmanként több száz szajréról van szó.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
1.0-s világ, mert, ha ott fosztasz gondolom 2275 nyersit, akkor csak 600-700 nyersit kapsz mindenből
 
Fent