(folyamatban) Üzenet kezelés

DeletedUser1598

Vendég
A Kitüntetés BB-code egyből elrontotta az üzenetküldést, mert azon az oldalon, ahol a kitüntetéses BB-code van, azon az oldalon nem fix a Válasz/Továbbítás, stb. gombok, hanem le kell görgetni a lap aljára értük. Ez nem így szokott lenni...
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos nem csak üzenetben, hanem fórumon is széttolja a topicokat. A fejlesztők már elkezdték a hiba kijavítását. Elnézéseteket, és türelmeteket kérnénk.

Draognrk
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy látom ez megoldódott, vagy még továbbra is fennáll? Ha igen kellene nekem róla kép.

Dragonrk
 

DeletedUser1598

Vendég
Hiányoznak még mindig alulról a Válasz/Továbbítás stb. Gombok, le kell értük tekerni a lap aljára
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kép lementve és továbbítva. Köszönöm. Képet töröltem, mert olyan adatokat is tartalmazott, amit nem érdemes más személyek elé tárni. Url linket mindig töröljétek képről, kivéve, ha ügyfélszolgálaton keresztül külditek nekünk.

Dragonrk
 

DeletedUser1598

Vendég
Én is köszönöm, hogy foglalkoztok vele:)
És tényleg, elfelejtettem egy kicsit megszerkeszteni a képet, hogy csak a lényeg látszódjon, azt is köszönöm:)
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok lehet másook is jelezték már de ma el akartam küldeni 1 üzenetet és kiírja hogy: nem küldhetsz üres üzenetet közbe 3 soros :D
 

DeletedUser1598

Vendég
Most 1.22-es patchnél fog javulni?????????????????? vagy ezt nem lehet előre tudni????:confused::confused::confused::confused:
 
Fent