Fenntartás - javítás

Mi a véleményed?


  • Összes szavazó
    6
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser

Vendég
Sokat gondolkoztam rajta, de végül ráakadtam a megoldásra. A fenntartásokkal szeretnék vitatkozni.

Jelenlegi helyzet:
Ha valakinek fel van tartva valamelyik város, a szövetségtársai azt a várost meg tudják támadni, és el is tudják foglalni.

Javítás:
Azt a várost, amelyik fel van tartva valamelyik szövitársadnak, meg lehessen támadni, de ne lehessen lázadást kirobbantani. Így még ha akarnád, akkor sem tudnád elfoglalni a várost.

Visszaélési lehetőség:
Eddig lehetett ezzel visszaélni, most már nem lehet.

thisisgrepo
 

DeletedUser

Vendég
Nem támogatom!

Nem javít semmit a játékélményen.
Az peddig ha valamelyik szövetség társad elfoglalja a várost akkor azt meg kell beszélni vele.
És ez atól is függ, hogy milyen szövibe vagy.
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos, ezzel visszaélések szoktak születni. Azzal, ha ez érvénybe lépne, lenne értelme a fenntartásnak, és lenne funkciója.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom mennyit játszottál korábban Bazsika. Azonban a fenntartások bevezetése az egyik legjobb újítás volt, ami szükségtelenné tette a fórum böngészését, hogy ki visz belsőt, hogy egy akció során melyik várost ki viszi. Ezekből korábban rengeteg vita, félreértés alakult ki. A Te ötleted egy rossz, átgondolatlan ötlet, amivel vissza is lehet élni, míg a mostani formájában nem lehet visszaélni vele ellentétben azzal ahogy Te állítod. Csak néhány példa: tiltanak valakit, akinek 4-5 belsős városon is volt fenntartása, a vezető pedig szabin van, nem tudja levenni a fenntartást ezekről a városokról. Ekkor az ellenfelek foglalhatják, de a saját szövetsége nem. Vagy egy kém fenntartást tesz pár kulcsfontosságú helyen lévő városokra, de nem is akarja foglalni, csak azt akarja elérni, hogy a szövetség tagjai se tudják, csak az ellenfelek, a megbízói. Arról nem is beszélve, hogy a játékosok azon jogát is korlátozza, hogy attól foglaljanak akitől akarnak.

Szóval nagy-nagy NEM
 
Fent