Feljelentés

DeletedUser

Vendég
Támadták egyik szövetségesem Gammán, ezért a támadóra küldtem 2 földrengés áldást, aki ezért feljelentett, ilyenkor mit kell tenni, ki leszek tiltva?
 

DeletedUser

Vendég
Ez vicces :) Nem hiszem, hogy a support foglalkozna ilyenekkel :D

A háborúnak ugyanis a harcok és az egyéb, játékadta lehetőségek kihasználása velejárója :) A stratégiai játék pedig mi másról szól, mint harcokról?
 

DeletedUser

Vendég
Azért nem leszel kitiltva, ha játszol. Kérlek a feljelentő játékos nevét írd meg nekem privát üzenetbe.
 

DeletedUser8506

Vendég
Üdv megszeretném tudni hogy hogy lehet feljelenteni egy játékost a grepoliszon.?A játékos neve Siposs007. A vádam: Több profilja van és segiti egymást,Egy internet kapcsolaton játszik.Kb ugy 2-3 fiókja van.Elörrre is köszi a segitséget. Üzenetet léci privátba küldjetek.
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
Belépsz a Beállításokba, onnan az ügyfélszolgálatba. Előhoz egy új ablakot, ott meg ki kell válaszd, hogy melyik világról van szó, és, hogy mi a tipusa, a te esetedben a Szabály szegés. És akkor megírod a levelet.
 

DeletedUser

Vendég
egyik szövetség tagjaval irkatam est irta nekem Te tényleg ennyire degenerált vagy?
Azt akarod, hogy küldjek rád egy gyarmit?
DarkFlameYune 15/12/06 napon 17:49 órakor
szia kérlek fogad ell a könfoderaciot mert baratok vagyunk
DarkFlameYune 15/12/06 napon 12:25 órakor
azért allapitotam a szövit hogy uj emberek ismerjek és szövetségesek legyenek és malgvaltsam a vilagot
DarkFlameYune 15/12/06 napon 12:15 órakor
e naptoll fogva ellenségek vagyunk
Racsikaa 15/12/06 napon 12:13 órakor
Üdvözöllek DarkFlameYune!

Kérlek ne hívd a Viking államok szövetséget Konföderációba!
Úgy sem fogadjuk el. Ha elmentél, elmentél. Ez van.
Üdv.: Racsikaa Vezető-Helyettes.
 
Fent