Fejlesztések - Zsákmány leírása

DeletedUser

Vendég
Mely böngészőn/böngészőkön jelentkezik a hiba?
Opera, IE, Chrome, Firefox (többet nem próbáltam, gondolom lényegtelen is.)

Mit csináltál, mire kattintottál mielőtt jelentkezett a hiba?
Bementem az akadémiéba és a "Zsákmány" fejlesztés fölé vittem az egérmutatót.

Melyik világon jelentkezett hiba?
Fi

A hiba rövid leírása.
A "zsákmány" fejlesztés leírása hibás.
"A falvak négy helyett nyolc fajta nyersanyagot kínálnak."

Amennyiben lehetséges, egy kép a hibajelenségről.
grepolis.jpg

Én pl. tévedésből választottam ezt, így nekem teljesen értelmetlen fejlesztés. Van lehetőség töröltetni?
 

DeletedUser9302

Vendég
Tisztelt Játékos!

Törölni van lehetőséged, ha átkattintasz a "Törlés" fülre.
Akkor egy kultúrapontért cserébe törölheted a nem kívánatos fejlesztést.

Egyetértek, hogy kissé félreérthető a leírás, ha szeretnél rajta javítani, akkor keresd fel a Supportot (Grepolis->Beállítások->Ügyfálszolgálat).
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm, azt ismerem, de mivel a félreérthető leírás miatt fejlesztettem ki, gondoltam van lehetőség egy méltányossági "időugrásra", lévén a leírás szerintem nem kissé félreérthető, hisz egyértelműen 8 nyersanyagról ír. :)
 

DeletedUser9302

Vendég
Egyetértek veled, ha jól emlékszem ennek a legelső városomnál én is bedőltem.
Át kellene írni, hogy 4 új mennyiséget kínál fel vagy hasonlók.
Ellenben véleményem szerint olyan szigeten ahol vannak falvak, ott nagyon hasznos.
 

DeletedUser

Vendég
Spec. nekem haszontalan. használom az 5, 20 percet és a maximumot. Most 150 alatt ad fajtánként a fejlesztésből adódó maximum idő, annyit most sem ér meg nekem a fejlesztés költsége, későbbiekben pedig még inkább elhanyagolható lesz ez a nyersanyagmennyiség.
 

DeletedUser

Vendég
Írtam nekik, a válasz lényege: így jártál
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kedves Shia-ko

A 8 órás tényleg elég hasznos tud lenni. :)
Mellesleg amikor "félreértetted" a fejlesztés szövegét, akkor mit hittél, mi lesz a fejlesztésben? (Csak kíváncsiságból)
 

DeletedUser9302

Vendég
Kedves Shia-ko

A 8 órás tényleg elég hasznos tud lenni. :)
Mellesleg amikor "félreértetted" a fejlesztés szövegét, akkor mit hittél, mi lesz a fejlesztésben? (Csak kíváncsiságból)

Szerintem amire utal a megfogalmazás. Fa kő és ezüst helyett 8 fajta nyersanyag lesz a játékban.
Ez természetesen eléggé kivitelezhetetlen, de akinek nincsenek ismeretei a Grepolisról (nem Shia-ko ra értem) azok lehet félreérthetik a szöveget.
Azzal viszont egyet értek, hogy hasznos tud lenni így a törlését sem ajánlanám.
 

DeletedUser

Vendég
Nálam a következő hiba jelentkezik több alkalommal is. Az isteni áldás óránkénti termelését több alkalommal is rosszul mutatja. Volt, hogy használtam áldásnövelést és az alaptermelést mutatta és fordítva is előfordult. Aztán ma este 2-2 szinttel kevesebbet mutatott mint amennyit termelnie kellett volna. Frissítés után mindig a helyes értéket mutatja, de aztán valamikor elszáll mindig.
 

DeletedUser

Vendég
A 8 órás hasznos tud lenni. Valóban. Ez nem ér fejlesztési pontot nekem.
A játékot most kezdtem, arra gondoltam amit a leírás takar, hogy elérhető 5 egyéb nyersanyag, ami néhány spec. egységre/épületre költhető.
Ez számomra megért volna erőforrást, ha adott esetben nem is találtam volna olyan hasznosnak őket. Így simán átverés számomra, amit a készítők le is tojnak, hisz a válaszuk ezt jelenti. "Mindenkinek félreérthető, tanulj meg élni vele hogy neked még hátrányos is. "
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser

Vendég
Üdv
A probléma a következő. Fi szerón napok óta nem lehet kifejleszteni a foglalást az akadémián.
Ezzel kllen tenni valamit mert sokan megálltak a fejlődésben ez miatt.
Köszönöm.
 

DeletedUser9302

Vendég
Üdv
A probléma a következő. Fi szerón napok óta nem lehet kifejleszteni a foglalást az akadémián.
Ezzel kllen tenni valamit mert sokan megálltak a fejlődésben ez miatt.
Köszönöm.

Tisztelt Játékos!

Ezt a jelenséget egy hiba okozza. A fejlesztők keresik rá a megoldást és ha megtalálják akkor a következő frissítés elhozza a hibamegoldást.
A hiba leírása csupán annyi, hogy nem jelenik meg a szövegbuborék.
Ellenben ha megvan a 12 000 fa 12000 kő és 16 000 ezüst valamint minimum 28. szintű akadémia, akkor megjelenik a fejlesztés gomb és ki tudjátok fejleszteni.
 

DeletedUser10127

Vendég
Nekem olyan kérdésem lenne,ha vki foglalja a városkámat és én megtámadom,másik városaimból,akkor a támadásnál,miért csak az én egységeim esnek el,az övéböl meg semmi,0-a?
Hiszen ha ezekkel az egységekkel csinálok egy szimulációt,akkor az övéi is elesnek,nemcsak az enyémek!!!
Ja és ha a szimulációhoz szeretném ezeket az egységeket hozzáadni,akkor az erre kitalált "gombbal" sem megy,mert külön be kell irni...
Akkor azt vajon minek is találták ki??
köszönettel...
 
Fent