Fejlesztés és varászlat hiba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser424

Vendég
A következőket figyeltem meg.
1. Berakok két épület-fejlesztést. Egy szenátus, és bármit utána. A következő épület nem lesz gyorsabban kész, hiába lett egy szinttel magasabb közben a szenátus.
2. Amibe most botlottam, rettenetesen bosszantó. Betettem holnap délig a kaszárnyába mindenféle egységet gyártásra... na mondom Hérának van egy varázslata:
"A kaszárnyákban minden toborzás 100%-kal felgyorsul, ez a következő 12 órában érvényesül. "
Egy nagy l***t érvényesül. Ugyanúgy holnap délre lesz kész az összes. Erre elpazaroltam egy rakat pontot! Remélem minél hamarabb kijavítják, vagy átírják a szöveget, mert ez így megtévesztő! :mad:
 

DeletedUser

Vendég
Tapasztalatom szerint (de már fórumon is volt róla szó) mindenféle olyan fejlsztés, varázslat ami az építési időt, gyártási időt gyorsítja csak azokra a dolgokra érvényes amiket a fejlesztés elkészülte után kezdesz el gyártani. Ami már gyártás alatt van, vagy építési, gyártási sorban azokra nem.
 

DeletedUser

Vendég
Héra varázslatának okos használata:

Összegyűjtesz egy kupac nyersanyagot
Varázsolsz
Beteszel annyi kiképzendő katonát, amennyit csak tudsz
(ezek tényleg gyorsabban készülnek el)
Elmész fosztogatni
A varázslat idejének lejárta előtt néhány perccel újra irány a kaszárnya, és beteszed az összes nyersanyagodat seregképzésbe.
(amit most tettél a sorba, az is gyors lesz, bár a varázslat rég lejárt)
 

DeletedUser

Vendég
100% ban igy van. :))
es meg valami, amit a sugo nem ir: azok a katonak nem fognak gyorsabban kepzodni, akiket meg a varazslas elott tettel be a kikepzesbe.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kérdésem 1 bárkára hány lovas fér,és katapultból egy? Ha tudja valaki kérem tájékoztasson mert ezt nem találom sehol.
 

DeletedUser

Vendég
1 bárkára 1 katapult, 1 lovas és még 2 talpas fér mondjuk. Vagy 6 lovas és két talpas. Kinek hogy teccik. De te is ki tudod számolni, ha megnézed mennyit bír el a bárka és mennyi népességet kötnek le az egységeid.:)
 

DeletedUser

Vendég
Zeusz

Sziasztok!

Az én BUG-om a következő.
Napokkal ezelőtt nyomattam egy villámot xy játékos városára. Azóta azt írja ki ha ismételten villámmal akarom megszórni, hogy 4 órán belül nem használhatom fel ugyanazt a csodát ugyanazon városra. Eddig oké, de ma nem is voltam gépnél :)

Clo
 

DeletedUser

Vendég
lehet minden Zeusz hívő azon a szerencsétlen játékoson gyakorol villámot célba dobni, hogy tuti a falat vagy a tanyát verje le éles helyzetben majd :p
 

DeletedUser

Vendég
Villámokhoz nem értek, de bárkák férőhelyeihez lenne egy észrevételem:
A program darabolja a nagyobb egységeket (ló, katapult)
például egy bárka priccsek nélkül 20 férőhely, ide be tudsz pakolni 6 lovat
2 bárka 40 férőhely, 13! ló, nem pedig 2X6=12
3 bárka 60 férőhely, 20! ló, nem pedig 3X6=18

Nincs tehát szükség arra, hogy a 3 ló mellé bezsúfoljunk még 2 gyalogot.
 

DeletedUser

Vendég
Nem gond, hogy így van!
Különben hogyan szállítanád például a Minotauruszt(30 fő)?
 

DeletedUser

Vendég
Van 3 falum és a 3 faluba 2 féle istent imádok... 1. faluban "A" istent, 2. faluban
"B" istent és 3. faluban ismét "A" isten.

Kérdés:

Ha 3. faluban "A" isten imádatáról át akarok térni "C" isten imádatára, akkor nyilván elvész "A" isten áldáspontja, de elvész e "B" istené is?

Illetve 1. faluban legyártott mitikus lények eltűnnek e, vagy csak 3. faluban?
Továbbá 2. faluban legyártott mitikus lények valamint az itt isteni áldás során kapott egységek eltűnnek e?

Ha valaki korrekt választ tud erre adni akkor nagyon megköszönném, mert már hallottam ilyet is olyat is...

Azért ide teszem, mert a 3. falum amit foglaltam alapból ugyan azt az istent imádta mint az 1. falum... nem volt választási lehetőségem, és ez szerintem nem kóser! Ez bizony bug!
 

DeletedUser

Vendég
Csak az abban a várban lévő mit. egységeidet veszíted el.

Érdekes, ha elfoglalsz egy várat, nincs benne kiválasztott Isten,és a templom nem termel áldást sem, amíg nem választasz istent.
 

DeletedUser

Vendég
Csak az abban a várban lévő mit. egységeidet veszíted el.

Érdekes, ha elfoglalsz egy várat, nincs benne kiválasztott Isten,és a templom nem termel áldást sem, amíg nem választasz istent.

tehát a harci szekerek, véletlen szerű védő, stb az megmard, ha jól értem...
illetve az 1. városomban legyártott mitológiai lényem is megmarad, ha 3. városban váltok istent...

Számomra is érdekes volt, hogy a falu eldöntötte helyettem kit is akar imádni... az isten szobornak gondolom nincs olyan hatása, hogy a foglalt falut is beállítja arra a hitre mint ahonnan a gyarmatosítóhajót küldted... mert még erre tudtam gondolni hirtelen...
 

DeletedUser

Vendég
Igen megmarad, még az össze gyűjtött áldás pont is.
Az az isten-választás pedig bug, vagy te voltál csak elfelejtetted:D
 

DeletedUser

Vendég
Ne sérteges! Meg különben is minden reggel be veszem a kavintonom! :D

Amúgy tényleg nem én voltam... esetleg még az lehetett a ludas, hogy mikor betudtam menni a faluba rögtön nyomtam rá egy áldást...
 

DeletedUser461

Vendég
A Kedvező szél varázslat hol jelenik meg az új verzióban? Elnyomtam ahogy szoktam, de nem látszik, hogy aktív a csapaton, ahogy/ahol eddig látszódott. A mana természetesen levonódott és megkaptam, hogy sikeresen használtam a varázslatot
 

DeletedUser

Vendég
jobbra fent, az aldas pontok alatt jelent meg nekem hera nepessegnovelo varazslatanak ikonja. ha olyan varazslatot alkalmazol, ami tobb ideig tart, gondolom akkor nalad is ott lesz, nem a regi helyen, a csapat letszam alatt.
 

DeletedUser461

Vendég
Igen a hérás az rendben meg is jelent, de a csapatra mondott varázslataim sehol nem látszanak, Athene hősiessége sem
 

DeletedUser

Vendég
azok nem csak pillanatnyi varazslatok? ugy ertem az nem csak addig van ervenyben amig mennek/jonnek a kivalasztott csapatok. ugy mint zeusz duhe vagy a villamok. varazsolsz, megtortenik, de nincs allando ikonja, csak a jelentes megy.athenet nem ismerem, de szerintem nalad is ez van.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent