Falvak sarcolása

  • Témaindító DeletedUser11483
  • Kezdés ideje

DeletedUser11483

Vendég
A legútóbbi - 04.10.2017.-es - firissítésnél létrehozott hiba!!!!!

Szomorúan tapasztaltam tegnap, - és már írtam is egy észrevételt ezzel kapcsolatban tegnap - hogy az utolsó frissítésnél ezt a hibát kellett észlelnem!
Szerver: Hyperborea
Böngésző: Google Chrome
A hiba: Kapitány / falvak sarcolás után megjelenik egy "csodálatos" zászló, ami betakarja a falvak némelyikét, és egyben kizárja minden további művelet elvégzését azon a szigeten, így, ha az egyik városommal az összes falut sarcoltam, a további városokkal sem tudok semmilyen feladatot elvégezni! Sem cserélni, sem bővíteni! Szerintem egyiki játékos sem azért fizet kéthetente 100 -at a drága pénzen vásátolt aranyaiból, hogy utána ne tudja használni a funkció minden részét! Ha már a látvány lényeges, kerüljön az az idióta zöld zászló arra a részre, amit amúgy sem lehet használni, a sarcolási idősávba úgy, hogy a többi funkció használható maradjon!
A javítás SŰRGŐS! Azonnali / lehető leggyorsabb / javítást kérek!!
Olvastam a 3 kiemelt témát.
Köszönettel: 273.nemecek ernő / választ azért várnék! /
 

DeletedUser11483

Vendég
Tudjátok azt vártam, hogy legalább elolvassátok, és valami választ kapok a felvetésemre, de úgy látszik, hogy a játékos csak addig számít, amíg tömi a zsebeteket aranyvásárlással! Elég elszomorító, és szégyenteljes!
 

DeletedUser11483

Vendég
A mai napon örömmel tapasztaltam, hogy a hiba ki lett javítva, köszönöm!
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 
Fent