Falvak készleteinek növelése

Kiskola

New Member
Kedves Staff és Harcostársak!

Délután 4-5 óra körül kiürülnek a falvaim (jelenleg 6db 5-ös szintű 9000-es kapacitással, de már 6db 6-os szintű 10000-es kapacitásnál is megtörtént), és szerintem ezzel nem csak én jártam/járok így, már más is tapasztal(hat)ta. Nekem személy szerint (nem nyilatkozom más nevében) a kezdeti játékban nagyobb szükségem lenne a nyersanyagra, és az éjfélig fennmaradó időintervallumban szívem szerint még nyersanyagot bányásznék egységek helyett, de ez esetben nincs más választásom.

Lehetne kérvényezni a falvak maximális nyersanyagkészlet mennyiségének a növelését? Vagy ez teljesen kizárt ötlet?

Előre is köszönöm a válaszokat!

További jó játékot mindenkinek!

Üdvözlettel,
K.P.
 
Utoljára szerkesztve:

Kiskola

New Member
Game over! :D

Ha jól számolok, akkor az is mindegy, hogy 5-ös, vagy 6-os szintű a 6 db falu a nap elején. Hiába lehet ezerrel többet gyűjteni, minden begyűjtésnél egy kicsivel többet is tudok, és a végeredmény kb. ugyanaz az idő tekintetében. Még annyiban helyesbíteném a fenti ötletem, hogy nálam igazából nem csak a kezdeti játékra igaz ez. Más nevében ismét nem szeretnék nyilatkozni.

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/01/12/6360nyersi.png
 

Kiskola

New Member
Valaki majd ad egy választ, hogy az ötletem a tanács elé kerül-e valaha megvitatásra? Vagy már el is van utasítva? Elfogadom azt is, csak már nagyon kíváncsi vagyok.

Előre is köszönöm!
 

DeletedUser10064

Vendég
Kicsit utána számoltam a dolgoknak.
Szóval azt akarod mondani, hogy te minden nap 00tól vagy 01től 10 percenként farmolod a nyersit egészen 16 óráig? :)
 

Kiskola

New Member
Kicsit utána számoltam a dolgoknak.
Szóval azt akarod mondani, hogy te minden nap 00tól vagy 01től 10 percenként farmolod a nyersit egészen 16 óráig? :)

Nem sikerül minden nap. Valamikor marad a falvakban, de van hogy délutánig kiszedem a saját kis kezemmel, semmilyen programot nem használok. Rühellem a csalás bármilyen formáját!!
 

Kiskola

New Member
játéknak bármelyik képét hogy tudok felrakni ide?

Valamilyen képmegosztó oldalra feltöltöd a képed. Itt a hozzászólásnál pedig van egy olyan opció, hogy link beszúrása. Amit a képmegosztó oldalon generáltak linket számodra, azt kell bemásolni a felbukkanó "url" részhez.
 

Kiskola

New Member
3-as szinten 14.000 a falvak kapacitása. Nekem ez új, de roppant mód tetszik! Köszönöm szépen, függetlenül attól, hogy egy illetékes olvasta-e vagy sem ezt a topicot. Köszönööööm!!! :)
 

Kiskola

New Member
Jajjj Istenkém, hogy lehettem ilyen kis béna, barom, naiv. Visszaszívva bármilyen köszönet is, bárkinek is a semmiért! xD A 18k is kevés.
 
Fent