Falufoglalási idő nem 24 óra?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1899

Vendég
Tegnap 14 óra 48 perckor elfoglaltam egy falut, erről meg van a jelentés is.
El is indult rendesen a visszaszámlálás 24 óráról, tehát legkésőbb ma 14 óra 49 perckor már az enyémnek kellene lennie a falunak.

Ennek ellenére most, 14 óra 49-kor azt írja, hogy az ostrom vége: 2 óra 23 perc. A csapatmozgások menüpont alatt semmilyen visszajelzés nincs, hogy támadták volna a várost, ahogyan jelentés sem érkezett ilyesmiről.

Rendben van ez így?

Szerver: Alpha

Köszi: Whisper
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kifejlesztette a Demokráciát.
Ez 10%-al növeli a foglalási időt
 

DeletedUser1899

Vendég
Oké, köszi, ez valószínű magyarázat.

Csak akkor azt nem értem, hogy miért 24 óráról indult a visszaszámlálás és miért a vége előtt kb. 3/4 órával állt át a számláló (legalábbis én ekkor vettem észre), de ettől csak több lehet. Az biztos, hogy reggel még az eredeti időt mutatta.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
lehet hogy a tamadas elott kezdte a demokracia fejleszteset, de a becsapodas elott meg nem volt kifejlesztve.
valoszinuleg foglalas kozben fejlodott ki. :)
 

DeletedUser

Vendég
Letesztelem az esetet. Menet közbe kifejlesztesz valamit, az nem adódik hozzá az időhöz.

Dragonrk
 

DeletedUser1899

Vendég
lehet hogy a tamadas elott kezdte a demokracia fejleszteset, de a becsapodas elott meg nem volt kifejlesztve.
valoszinuleg foglalas kozben fejlodott ki. :)

Ezt nem tudhatom, de az biztos, h ki volt neki fejlesztve a demokrácia, tehát tényleg ez volt az ok :)

De még marad a másik probléma, h ezt viszont nem jelezte az elején és ha menet közben kifejlesztetten nem befolyásolja, akkor hogy is van ez ? :(
 

DeletedUser1899

Vendég
1. A 24 óra (+10 %) onnan indul, hogy már bent van a gy.hajó, tehát nem értem, h miért kéne még egyszer odaérnie :eek:

2. Nem arról van szó, hogy nem bírom ki, hanem felvetődött bennem, h ez egy hiba, amit gondoltam közzéteszek, azért is írtam ebbe a topicba. Amúgy meg mindegy, h kibírom-e vagy sem, mert ez van és kész, csak lehet, h javítható, ha tényleg hiba :D

üdv.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Leteszteltem a dolog, de egyből a jó időt mutatta, ezért nem értem, miért jelzett ki neked mást. Még megpróbálom előidézni, csak ez egy nagyon lassú folyamat.(mert Alphán lehet csak)
A hibák nem mind1 alapon mennek, ezeket jelezni kell, mint ahogy Whisper is tette.

Dragonrk
 

DeletedUser1899

Vendég
Oké, köszi. Remélem megoldódik ez a dolog (vagy lehet, h csak nálam fordult elő)

Amúgy tényleg ki volt fejlesztve a demokrácia és másodpercre pontosan 26 óra 24 perc után meg volt a város, de az elején valóban csak 24 órát jelzett, sőt kb. 17-18 óra elteltével is még a 24 órából hátralévő időt mutatta. Sajna nincs rá bizonyítékom, mert nem arra készültem, h szükséges lesz :(

Azért kösz, üdv.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent