Falualapítás üres szigeten

DeletedUser727

Vendég
Sziasztok !

A szomszéd üres szigeten ha alapitok egy új falut lesznek majd a szerver által irányitott bonuszfaluk, mert jelen pillanatban még nincsenek, vagyis ott majd nem lesz ahonnan nyersit raboljak mivel egyedül leszek.

ha valaki tudja erre a választ kérem irja meg.

Üdv HR
 

DeletedUser

Vendég
nem tudom, de szerintem 99% hogy nem lesznek, annyival könnyebb új falut alapítani, hogy nem lenne fair azokkal szemben akik megküzdenek érte..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
Nem lesznek.
Hátránya: nem tudsz fosztogatni falukat, csak városokat.
Előnye: aggresszív játékosok kis eséllyel telepednek melléd.
 

DeletedUser

Vendég
Agresszív játékos szerintem nem telepszik hanem foglal, persze ehhez az agresszivitás mellé ügyesség is kell a kettő pedig együtt jár általában.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser305

Vendég
Nem lesznek.
Hátránya: nem tudsz fosztogatni falukat, csak városokat.
Előnye: aggresszív játékosok kis eséllyel telepednek melléd.

Ha nagy szigeten két falut csinálok (foglalok) akkor a hangulatot külőn számolja falunként?
Vagy városonként?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok lenne egy kérédsem nekem is :))
Alaphajo 20egységet tud elvinni vagyi pl:20 ijjszt az lenne a kérdésem hogy ha küldök hussz ijjászt akkor 24*20 nyersit tudnak elhozni??
PL:csinálok 10 alaphajot akkor az 200embert jelent vagyis itt is ha ijjászt küldök akkor 200*24 vagyis maximum 4800 nyersit hoznak el!Jol értelmezem?
 

DeletedUser

Vendég
vagy 20 íjász, vagy 6lóvas (3 lakosból áll) 2 kardos, vagy 5 harci szekér (4-ből) vagy hasonlók és mindegyiknél a darabszámnyi egység*terhelési kapacitás.
 

DeletedUser

Vendég
Ha üres szigeten alapítok új falut a kolonizáló hajó mellé kell támadóhajó is?

CSapatszállítót küldök vele meg szárazföldi egységeket.
 

DeletedUser

Vendég
Elég a szállitó is, néhány katonával.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kedves #10 avagy Shurikan én nem így hallottam.De meglehet,hogy neked van igazad.
 

DeletedUser

Vendég
városalapítás

Sziasztok!

Problémám a következő:

Szeretnék új várost alapítani, egy másik szigeten, de nem jön össze. Kifejlesztettem a gyarmatosító hajót, a gyors szállító hajót is. Útra indításhoz van négy szállítóbárkám, és négy gyors szállító hajóm. Mindet megtömöm katonákkal (összesen 120-at küldenék...köztük minden félét, de próbáltam úgy is, hogy csak egyfélét választottam ki.).
Ami érdekes, hogy a gyarmatosító hajó "ikonon" 0 van írva, de alatta, ahol az egységszámot kell megadni, ott 1?!

Sajna nem indulnak el, hanem jön a hibaüzenet, hogy "nincs elég egység a városban". Pedig az elküldött 120 mellett is marad vagy 150 a városomban.

Ha van valami ötletetek megköszönném :)

Üdv jó játékot mindenkinek.
gyima
 

DeletedUser

Vendég
Az általad vázolt eset egyféle képen fordulhat elő: Nem építetted meg a Gyarmatosító hajót!

Fejlesztés kevés, kell még 30k anyag, 170 szabad lakos, meg kis millió óra idő.
 

DeletedUser

Vendég
Köszi a választ!

Valóban, időközben már kiderült, hogy a kifejlesztéssel nem kapok automatikusan egy hajót :D Tehát itt a nagy feladat...kell egy hajó...no és persze valóban ezernyi idő.

üdv gyima
 

DeletedUser

Vendég
Kérdés

Minden megvan hajók egységek de...
jó lenne tudni menni katonát érdemes elküldeni a gyarmatósító hajóval nehogy úgy járjak,hogy küldök 1 hajót 20 kardossal azt minden odalesz a gyarmatósítóval együtt mert nem volt elég.
Jó lenne gy kis segitség,hogyan megy ez a területszerzés?
Mekkora sereg kell?
 

DeletedUser

Vendég
Ha falut akarsz alapítani üres helyen akkor bőven ölég az 1 szállítón lévő 20 katona. Tapasztalat:)
 

DeletedUser

Vendég
Kérdés

A második városban ugyanúgy meg kell építeni az akadémiát és mindent ki kell fejleszteni?
Az elsö városban kifejlesztet találmányok nem vonatkoznak a második városra?
Néztem nem lehet egységeket gyártani csak ha ott újra kifejlesztem,tehát ott is 30-ig húzhatom az akadémiát és mindent újra ki kell ott is fejlesztenem?
 

DeletedUser

Vendég
az akademiai fejlesztesek arra a varosra vonatkoznak csak, amiben az az akademia van. tehat hiaba van kifejlesztve peldaul a harci szeker az egyik varos akademiajaban, ahoz hogy a masik varosban harciszekereket gyarts, ott is ki kell fejleszteni.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Mennyi lehet a gyarmatosító hajó maximális menet ideje? Tényleg 48 óra, vagy bármennyi is lehet?
 
Fent