Fair Play szabály sértése

DeletedUser

Vendég
Sziasztok az lenne a kérdésem ha én úgy vélem ilyen esemény sorozatot észlelek azt pontosan kinek jelezzem.
Továbbá ha csak én látom így és a kivisgálásnál kiderül,hogy én tévek.Származik-e belőle hátrányom.

Mielőbbi válaszotokat és tanácsotokat várom.
 

DeletedUser

Vendég
A Bal oldali menüben a Beállítások menü, Ügyfélszolgálat pontban jelezheted a Supportnak az észrevételedet, amelyet ők ki is vizsgálnak. Ha Support taggal van gond, akkor azt Moira vizsgálja ki, vagy az InnoGames, egyéb esetben az egyik épp arrajáró Support-tag, akinek a hatáskörébe tartozik az adott világ.
Véleményem szerint neked ebből nem lehet bajod, hogy tévesen jelentesz valamit, ha az tényleg olyan dolog, hogy nincs leírva sehol, és nehéz eldönteni, hogy fair play-e.
 

DeletedUser

Vendég
Ha valahol szabálysértést gyanítasz azt jelentheted a supportnak úgy, hogy írsz az ügyfélszolgálatra.

Az eljárásról, csak annyi információt kapsz, hogy megindult. További eredményt legfeljebb abból láthatsz, ha nem engedi a kérdéses játékos felé a rendszer az akciókat, mert tiltva van. (ha támadható tiltás, akkor persze tudod támadni)

Ha téves a bejelentés, azért nem fogsz büntetést kapni.
Akkor járhat legfeljebb büntetés, ha rendszeresen egyértelműen téves bejelentéseket teszel.
 

DeletedUser7981

Vendég
Üdv! nem hiszem h probléma...de sztem eléggé kicseszés amit velem tettek! a Mű szerveren mint tudjátok a Medvék uralkodnak és ők irányítják a szervert...na szóval ők most engem kipécéztek és mindenki engem támad...az egész szövetségük+a konfödörációik is! nem tudtok esetleg vmi ötletet adni h mit tegyek??:/ mert nem lehet így játszani, h amint építkezek egyből elfoglalják a városom! várom válaszotokat!
 

DeletedUser

Vendég
Del Pierro csak annyit tudsz tenni hogy segitseget kersz vagy ha azt nem akkor elfogadod a sorsod... es ilyent szabad csinalni
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Kb. egy hete csatlakozott hozzánk az ellenséges szövetségből egy játékos. Holnapra szerettünk volna ellenünk szervezni egy, hát mondjuk nagyobb támadást. Amint ezt elküldtem körüzenetben, nem sokkal utána a fent említett "tagunk" kilépett a szövetségünkből és újra csatlakozott az ellenséges szövetséghez. Így biztos hogy meghiúsulna a támadásunk ellenük, mert már tudják, hogy szervezkedünk ellenük. Nem hiszem, hogy annyira becsületes lenne ez a jóember, hogy nem mondaná el nekik. Ez nem szép dolog amit csinált.
Ilyet lehet? Persze ez mellett nem fogunk szó nélkül elmenni. Csúnyán le fogjuk alázni.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves szicsa.

Ez a tipikus kémkedés, amit le írtál. Meg kell gondolni, kit hívtok meg!!
Ez egy harci, stratégia játék, és mint tudjuk ez is benne van a pakliban. :rolleyes:
thisisgrepo
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !
Azt szeretném kérdezni,hogy az nem sérti a Fair Play szabályait,ha egy adott játékos csak azért regisztrált egy világba,hogy rontó áldásokat dobáljon egy játékosra ?
Mert az adott játékos csak annyit épített a városán,hogy a templom meg legyen és a napi jutalomból az áldást választva dobálja az ártó varázslatot miközben nem fejlődik.
Azzal,hogy elfoglalom a városát nincs megoldva semmi mert újra kezdi és a folyamat megy tovább.
Ebben kérek egy kis segítséget,hogy ilyen esetbe mit lehet tenni.
A választ előre is köszönöm.
 

Moira

Ex-CM
Ez nem szabálytalan, ám gyakran előfordul, hogy a játékosnak van egy fő fiókja, amelyet nem erre használ, az alfiókot, pedig csak erre tartja fenn. Mivel többes fiókvezetés az már szabálytalan, ezért mindenképpen érdemes a supportot felkeresni, hogy vizsgálják ki az esetet.
 
Fent