Fair Play szabály: Mi okból változtatták.

DeletedUser11003

Vendég
Ez volt még 2 napja (akkor olvastam utoljára):
§9 Fair Play szabály


Minden esetben mikor egy vagy több játékos, a szabályokkal összhangban cselekszenek, de cselekményükkel sértik a 'fair play' elvét, amely révén a közösséggel szemben tisztességtelen előnyt szereznek, fenntartjuk azt a jogot, hogy a fair play-t sértő játékosokat a játékból kitiltsuk, és az érintett szabály elvének sérülése mértékében büntessük.

Ezt olvastam ma délben:
§9) Fair Play
A Grepolis egy versenyen alapuló játék és a csapat a döntőbíró. Valamennyi szabályszegéssel kapcsolatos vita és kérdéses eset a csapat hatáskörébe tartozik és az ő valamennyi döntése végleges.

Kérem az illetékesek válaszát.
 

DeletedUser11003

Vendég
Erre azért lennék kíváncsi, mivel a 2 megadott időpont közti időszakban ezen szabály alkalmazását kérték, erre hirtelen több év után a szabály megváltozott.
Kimerítő, és pontos választ kérek kérdésemre, ha lehetséges a team vezetőjétől.
 

DeletedUser11003

Vendég
Jó napokat.
20 perc híján 5 napja nem kaptam választ.
Őszintén, minek a fórum???
 

Moira

Ex-CM
Ez a szabály nem most változott meg, hanem már nagyon nagyon régen.
Akkor körlevelet is írtam róla, de egészen biztos, hogy nem most változott meg.

Utólagos megjegyzés: megtaláltam a vonatkozó fórum hírt, amikor közzétettem a változtatást, akkor került sor a módosításra: itt.
Megtaláltam azt a fórumot is, ahol kifejezetten kiemelem a fair play szabály módosítását, itt
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser11003

Vendég
Ezt nem értem
2016.01.16 délután ez van
Minden esetben mikor egy vagy több játékos, a szabályokkal összhangban cselekszenek, de cselekményükkel sértik a 'fair play' elvét, amely révén a közösséggel szemben tisztességtelen előnyt szereznek, fenntartjuk azt a jogot, hogy a fair play-t sértő játékosokat a játékból kitiltsuk, és az érintett szabály elvének sérülése mértékében büntessük.
2016.01.17-én kérik alkalmazását.
2016.01.18-án délben már ez van
§9) Fair Play
A Grepolis egy versenyen alapuló játék és a csapat a döntőbíró. Valamennyi szabályszegéssel kapcsolatos vita és kérdéses eset a csapat hatáskörébe tartozik és az ő valamennyi döntése végleges.


Mi oka volt a Fair Play szabály módosításának.
Még mindig várom a Team vezetőjének válaszát.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
Kedves Játékos!

Újra elmondom, hogy a szabály változása 2015. február 9-én történt.
Nem 2016-ban. Ez egy nagyon régi módosítás. Nem tudom, honnan szerezted be a régi szabályokat, de a mostani szabályzat már majdnem egy éve életben van.

Ahogy láthatod a belinkelt fórum részeken, még el is magyaráztam, hogy mi lesz a szabályváltoztatás és hogyan fogjuk értelmezni a dolgokat az akkor új szabályok értelmében. Tehát teljesen egyértelmű, hogy amit te 2016-os változtatásként kérsz számon, az nem mostani, hanem egy éves módosítás már.

Üdvözlettel
Moira
 
Fent